Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Olynth 0.05% sprej 10 ml

Léky na dýchání

Olynth 0.05% sprej 10 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

OLYNTH® 0,05 %, pro děti od 2 do 7 let. - OLYNTH® 0,05 % nosní sprej patří do skupiny léků nazývané otorinolaryngologika. OLYNTH® 0,05 % nosní sprej obsahuje účinnou látku xylometazolin, která způsobuje v místě svého účinku stažení cév, tím snižuje otok sliznic a následně usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje uvolnění ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83199
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Olynth 0.05% sprej 10 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce JOHNSON&JOHNSON
Nejnižší cena 72 Kč

Rychlá a účinná úleva od ucpaného nosu. Zmírňuje otok nosníí sliznice a ubolňuje dýchání. Nepožívejte déle než 3 dny. ... a dál?

Produkt Olynth 0.05% sprej 10 ml

Olynth 0.05% sprej 10 ml - parametry

Název produktu: Olynth 0.05% sprej 10 ml
Výrobce: JOHNSON&JOHNSON
Minimální cena: 72 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 17 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

OLYNTH® 0,05 %, pro děti od 2 do 7 let. - OLYNTH® 0,05 % nosní sprej patří do skupiny léků nazývané otorinolaryngologika. OLYNTH® 0,05 % nosní sprej obsahuje účinnou látku xylometazolin, která způsobuje v místě svého účinku stažení cév, tím snižuje otok sliznic a následně usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje uvolnění hlenů. Podává se 3x denně, 1 dávka roztoku do každé nosní dírky. Nástup účinku se obvykle dostaví za 5-10 minut. OLYNTH® 0,05 % nosní sprej je určen pro pacienty, kteří trpí akutní rýmou, vazomotorickou rýmou i alergickou rýmou. Díky své léčivé látce xylometazolinu snižuje otok nosní sliznice.Dále se užívá k urychlení uvolnění hlenů při zánětu vedlejších dutin nosních a při zánětu Eustachovy trubice společně s rýmou. Přípravek je určen pro děti od 2 let do 7 let. Pokud lékař nedoporučí jinak, děti od 2 let do 7 let si vstřikují až 3x denně 1 dávku OLYNTH® 0,05 % nosního spreje do každé nosní dírky. Dávkování závisí na citlivosti pacienta a na účinku přípravku. Jak se podává OLYNTH® 0,05 %? Odstraňte ochranný kryt. Před prvním použitím několikrát stiskněte pumpičku, dokud se poprvé neobjeví souvislý obláček aerosolu. Nosní sprej je tímto připraven k dalšímu použití. Při aplikaci stiskněte pouze jednou pumpičku a lehce vdechněte nosem. Lahvičku s přípravkem držte svisle. Nevstřikujte si dávku přípravku držením nosního spreje ve vodorovné poloze nebo v poloze dnem lahvičky vzhůru. Po použití nasaďte opět na pumpičku ochranný kryt. O užívání přípravku OLYNTH® 0,05 % dítětem se poraďte se svým lékařem. Používání přípravku u chronické rýmy je povoleno pouze za kontrol lékaře vzhledem k nebezpečí ztenčení nosní sliznice. Upozornění: O vhodnosti současného užívání přípravku OLYNTH® 0,05 % s jinými léky se poraďte s lékařem. Jak dlouho byste měli užívat OLYNTH® 0,05 %? Bez porady s lékařem užívejte přípravek OLYNTH® 0,05 % nosní sprej nejdéle 5-7 dní. Jestliže se do této doby příznaky onemocnění nezlepší, nebo se naopak zhoršují, či se vyskytnou nežádoucí účinky nebo nějaké neobvyklé rekce, poraďte se o dalším užívání přípravku s lékařem. Delší užívání než 5-7 dní je možné pouze po poradě s lékařem. K opětnému užívání přípravku smí dojít pouze po několikadenní přestávce. Co byste měli udělat, pokud užijete příliš velké množství přípravku OLYNTH® 0,05 %? Při předávkování nebo neúmyslném požití přípravku ústy může dojít k těmto příznakům: rozšíření zornic (mydriáza), nucení na zvracení, zvracení, modravé zabarvení rtů (cyanóza), horečka, křeče, oběhové poruchy (zrychlení tepu, poruchy srdečního rytmu, oběhový kolaps, srdeční zástava, zvýšení krevního tlaku), poruchy funkce plic (otok plic, poruchy dýchání), poruchy nálady. Může dojít též k ospalosti, snížení tělesné teploty, zpomalení srdečního tepu, poklesu krevního tlaku až napodobující šok, přerušení dýchání a bezvědomí. Při těchto obtížích je nutné ihned vyhledat lékaře! Jako první pomoc se může podat živočišné uhlí. Kdy se nesmí používat přípravek OLYNTH® 0,05 %? Přípravek se nesmí užívat v


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.