Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Olynth 0.025% nosní kapky 10 ml

Léky na dýchání

Olynth 0.025% nosní kapky 10 ml cena od 0 Kč

Olynth 0.025% nosní kapky 10 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Přípravek Olynth 0,025% je určen ke snížení otoku nosní sliznice při akutní rýmě, při nadměrné tvorbě hlenu způsobené vazomotorickou rýmou. - Léčivá látka přípravku Olynth 0,025% xylometazolin-hydrochlorid způsobuje v místě svého účinku stažení cév, snižuje otok nosní sliznice, usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

Kaloba kapky 20 ml

Kaloba kapky 20 ml

od 118 Kč

Olynth 0.025% nosní kapky 10 ml - parametry

Název produktu: Olynth 0.025% nosní kapky 10 ml
Výrobce: JOHNSON&JOHNSON
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přípravek Olynth 0,025% je určen ke snížení otoku nosní sliznice při akutní rýmě, při nadměrné tvorbě hlenu způsobené vazomotorickou rýmou. - Léčivá látka přípravku Olynth 0,025% xylometazolin-hydrochlorid způsobuje v místě svého účinku stažení cév, snižuje otok nosní sliznice, usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje uvolnění hlenů. K nástupu účinku obvykle dochází za 5-10 minut. Přípravek Olynth 0,025% je určen ke snížení otoku nosní sliznice při akutní rýmě, při nadměrné tvorbě hlenu způsobené vazomotorickou rýmou, která se projevuje záchvaty řídkého výtoku z nosu a jeho ucpáním, a při alergické rýmě. Přípravek Olynth 0,025% je rovněž určen k urychlení uvolnění hlenů při zánětu vedlejších dutin nosních a při zánětu Eustachovy trubice provázeného rýmou. Olynth 0,025% je určen k léčbě kojenců a dětí do 2 let. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK OLYNTH 0,025% POUŽÍVAT Nepoužívejte Olynth 0,025% jestliže je Vaše dítě alergické (přecitlivělé) na xylometazolin-hydrochlorid, konzervační látku benzalkonium chlorid nebo na kteroukoli další složku přípravku v případě suchého zánětu nosní sliznice (rhinitis sicca), který se projevuje pocitem sucha a šimrání v nose často provázeným drobným krvácením po odloučení zaschlých krust. v případě vrozené srdeční vady nebo glaukomu s uzavřeným úhlem můžete přípravek používat pouze po poradě s lékařem. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Olynth 0,025% je zapotřebí Ve všech případech, kdy Vaše dítě trpí jakýmkoli onemocněním, můžete přípravek Olynth 0,025% používat pouze po poradě s lékařem, který zhodnotí prospěšnost léčby. Dlouhodobé používání přípravku může vést k překrvení a otoku nosní sliznice. V mírnějších případech je možné využít možnosti podávání kapek nejdříve do jedné nosní dírky a po zmírnění obtíží pokračovat v podávání do druhé nosní dírky, aby bylo zachováno dýchání alespoň jednou nosní dírkou. V těchto případech je však zapotřebí porada s lékařem. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Účinky přípravku Olynth 0,025% a jiných současně užívaných léků se mohou navzájem ovlivňovat. Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které Vaše dítě užívá nebo užívalo v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Používání přípravku Olynth 0,025% s jídlem a pitím Přípravek Olynth 0,025% lze používat nezávisle na stravovacích zvyklostech. Důležité informace o některých složkách přípravku Olynth 0,025% Přípravek obsahuje konzervační látku benzalkonium-chlorid. Přípravek Olynth 0,025% proto nepoužívejte pokud je Vaše dítě přecitlivělé na tuto látku. JAK SE PŘÍPRAVEK OLYNTH 0,025% POUŽÍVÁ O podávání přípravku Olynth 0,025% kojencům a dětem do 2 let se poraďte s lékařem. Pokud lékař nedoporučí jinak, kojencům a dětem do 2 let se přípravek podává podle potřeby, nejvýše však 3x denně 1-2 kapky do každé nosní dírky. Kojencům je vhodné nos vytírat. Dávkování závisí na citlivosti nemocného a na účinku léku. Nejmenší odstup mezi jednotlivými dávkam


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.