MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Ostatní z kategorie společenské hry » Srovnání cen olymptoy Educa Připrav si svůj Hamburger

Ostatní z kategorie společenské hry

olymptoy Educa Připrav si svůj Hamburger

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 8412668186569

Stolní hra - pro kohokoliv, vhodné od 4 let, pro 2 až 4 hráče, délka hry minimálně 25 min . Stolní hra Připrav si svůj Hamburger je zábava pro celou rodinu od španělského výrobce Educa. Principem deskové hry je přemisťovat figurky po hracím poli dle hodnoty, která padla na kostce, s cílem sesbírat všechny potřebné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme olymptoy Educa Připrav si svůj Hamburger

Nejlevnější nabídky

Specifikace olymptoy Educa Připrav si svůj Hamburger

Kategorie Ostatní z kategorie společenské hry
Výrobce OLYMPTOY
Nejnižší cena 259 Kč

Paměťová hra, která ti bude chutnat! Hoď kostkou a posuň svou figurku o tolik políček, kolik padlo číslo na kostce. Až postoupíš na políčko s přísadou, vyber si kartu ze středu desky. Je na obrázku stejná přísada jako na políčku, na kterém stojíš? Perfektní, získáváš ingredienci do svého hamburgeru! Pokud vstoupíš na políčku s hamburgerem, musíš říct, kterou ingredienci potřebuješ a následně si vybereš kartičku ze středové hrací plochy. Jestliže kartička odpovídá ingredienci, kterou jsi vyslovil, přidej si ji do » ... a dál?

Produkt olymptoy Educa Připrav si svůj Hamburger

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouolymptoy Educa Připrav si svůj Hamburger - parametry

Název produktu: olymptoy Educa Připrav si svůj Hamburger
Výrobce: OLYMPTOY
Minimální cena: 259 Kč
Maximální cena: 419 Kč
Ušetríte až: 160 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Stolní hra - pro kohokoliv, vhodné od 4 let, pro 2 až 4 hráče, délka hry minimálně 25 min . Stolní hra Připrav si svůj Hamburger je zábava pro celou rodinu od španělského výrobce Educa. Principem deskové hry je přemisťovat figurky po hracím poli dle hodnoty, která padla na kostce, s cílem sesbírat všechny potřebné suroviny pro výrobu hamburgeru. Sejmutí karty s ingrediencemi na vás připadne, jakmile se dostanete na políčko s přísadou. Pokud přísada souhlasí s obrázkem, na kterém stojí vaše figurka, získáváte ingredienci do svého hamburgeru. Pokud vstoupíte na pole s hamburgerem, vyslovíte ingredienci, kterou potřebujete získat. Poté sejmete kartu. V případě, že se vaše přání shoduje s obrázkem, je karta vaše. Vyhrává ten, kdo posbírá všech 8 ingrediencí do svého hamburgeru. Stolní hra Připrav si svůj Hamburger je vhodná i pro děti předškolního věku. Hrát mohou 2 - 4 hráči. Klíčové vlastnosti stolní hry Educa Připrav si svůj HamburgerStolní hra Educa Připrav si svůj Hamburger je desková hra Paměťová hra, která ti bude chutnat!Hoď kostkou a posuň svou figurku o tolik políček, kolik padlo číslo na

kostce. Až postoupíš na políčko s přísadou, vyber si kartu ze středu

desky. Je na obrázku stejná přísada jako na políčku, na kterém stojíš?

Perfektní, získáváš ingredienci do svého hamburgeru! Pokud vstoupíš na políčku s hamburgerem, musíš říct, kterou

ingredienci potřebuješ a následně si vybereš kartičku ze středové hrací

plochy. Jestliže kartička odpovídá ingredienci, kterou jsi vyslovil, přidej

si ji do svého hamburgeru. Buď prvním hráčem, který posbírá všech 8 ingrediencí do svého

hamburgeru a vyhraj hru. Jednoduchá hra i pro malé děti, které neumí číst. Hra obsahuje 32 kartiček s ingrediencemi hrací desku 4 figurky 1 kostku pravidla hry

Společenská hra, ve které mohou děti uplatnit paměť. Hráči mají za úkol posouvat figurku o počet políček znázorněných na padnuvší kostce. Na políčku s přísadou platí, že hráč vybírá kartu ze středu desky. Tak získává část svého hamburgeru. Kdo získá jako první 8 ingridiencí do tohoto sestavovaného jídla, vyhrává. Obsah balení: 32 kartiček s ingrediencemi, hrací deska 4 figurky, 1 kostka, pravidla hry

Kupte dětem Hamburger a hrajte s nimi! Vhodné pro děti od 4 let

Počet hráčů: 2 – 4

Průměrná doba hry: 25 min

Rozměr balení: 25 x 5,5 x 25 cm


Přidat recenzi pro olymptoy Educa Připrav si svůj Hamburger

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Asmodee: Dobble

Asmodee: Dobble

Dobble, 2 - 8 hráčů, od 6 let 5 her v 1 Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble to je 50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden ! Hra je kompletně v češtině i slovenštině a nabízí zcela unikátní zábavu. »

od 279 Kč

v 5 obchodech

Piatnik: Tik tak bum!

Piatnik: Tik tak bum!

Typ deskové hry: Activity Doba hraní: do 30 min. Doporučený věk: od 12 let Počet hráčů: 2 - 8 * Hra obsahuje: 55 karet - každá z nich umožňuje vytvořit pomocí slabik na obou stranách různá slova. Kostku se třemi různými symboly na protějších stranách. »

od 339 Kč

v 8 obchodech

Mindok: Děti z Carcassonne

Mindok: Děti z Carcassonne

Carcassonne je světově známá strategická společenská hra o jihofrancouzském městě Carcassonne pověstném svým jedinečným opevněním, které se vyvíjelo od římských dob až po časy rytířů. Průběh hry: Hráči se vydávají se svou družinou na cesty a louky, do »

od 295 Kč

v 13 obchodech

Piatnik Activity Original Legend

Piatnik Activity Original Legend

Activity je jedna z nejoblíbenějších a nejzábavnějších rodinných společenských her Activity je jedna z nejoblíbenějších a nejzábavnějších rodinných společenských her. Chcete-li popojít figurkou po herním plánu, musíte spoluhráčům hry Activity do časového »

od 539 Kč

v 7 obchodech

ADC Blackfire Dixit: Základní hra

ADC Blackfire Dixit: Základní hra

Ve hře Dixit se stanete vypravěčem a budete vymýšlet vlastní příběhy. Na začátku hry dostane každý hráč do ruky několik obrázkových karet. Ty jsou poměrně nezvyklé, obrázky jsou velice různorodé a netradičně zpracované. Jeden z hráčů se stane vypravěčem – »

od 649 Kč

v 6 obchodech

MINDOK Duch

MINDOK Duch

Duch! Je bleskurychlá postřehová hra pro 2 - 8 hráčů od osmi let. Duch! Je bleskurychlá postřehová hra pro 2 - 8 hráčů od osmi let. Duch! je jako blesk rychlá postřehová hra, pro 2 až 8 šikulů, kterým již bylo alespoň osm roků. Balduin, hradní duch našel »

od 269 Kč

v 12 obchodech

DINO Kdo páruje vyhrává

DINO Kdo páruje vyhrává

Společenská hra pro 3–10 hráčů, doporučený věk od 8 let, alespoň na 30 min hraní, česká lokalizace . Jsou vaši spoluhráči naladěni na stejnou vlnu jako vy? Pojďte to zjistit v nové hře Kdo páruje vyhrává. Hra probíhá ve čtyřech kolech a vyhrává ten hráč, »

od 295 Kč

v 9 obchodech

Albi Makroskop

Albi Makroskop

Počet hráčů: 2 - 6 Doporučený věk: od 6 let Doba hraní: 30 Typ hry: Rodinné Co vidíš? Odhadneš to? Inovativní rodinná hra Makroskop prověří vaše schopnost zpozorovat celek v detailech. Odkrývejte postupně obrázek umístěný v makroskopu, a uhodněte, co »

od 437 Kč

ve 4 obchodech

Hasbro Pictureka

Hasbro Pictureka

Společenská hra Pictureka obsahuje 9 hracích desek plných obrázků, které si hráči co nejrychleji snaží snaží najít na základě svých karet jako první! Vyhrává hráč s největším počtem karet. Jedná se o CZ a SK verzi. Hledejte předměty na herní »

od 269 Kč

v 5 obchodech

BONAPARTE Grabolo Krtek společenská hra v plechové krabičce

BONAPARTE Grabolo Krtek společenská hra v plechové krabičce

Společenská hra dětská a rodinná pro 3–5 hráčů, vhodné od 3 let, alespoň na 10 min hraní . Zabavte se skvělou společenskou hrou Grabolo, při níž vám budou dělat společnost oblíbené postavičky z pohádky O krtkovi. Pečlivě se soustřeďte a připravte se na »

od 233 Kč

ve 4 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.