Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Olomoucké vzdělávací sdružení, O Univerzitě Palackého vážně i s úsměvem

Knihy

Olomoucké vzdělávací sdružení, O Univerzitě Palackého vážně i s úsměvem

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Univerzita Palackého vážně i s úsměvem - Josef Bieberle. Kniha Josefa Bieberla obsahuje soubor čtyř studií, tématicky pojednávající o obnově olomoucké univerzity v letech 1945 – 1947 a o počátcích jejího působení do r. 1953, dále o krizové redukci UP k původní podobě a její působení v 60. letech jako dílny ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Olomoucké vzdělávací sdružení, O Univerzitě Palackého vážně i s úsměvem

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 62 Kč

Kniha Josefa Bieberla obsahuje soubor čtyř studií, tématicky pojednávající o obnově olomoucké univerzity v letech 1945 1947 a o počátcích jejího působení do r. 1953, dále o krizové redukci UP k původní podobě a její působení v 60. letech jako dílny " vědění a lidskosti". Následné statě jsou věnovány létům normalizace a problémům univerzity v 70. a 80. letech 20. století. Na závěr jsou zařazeny kapitoly pojednávající úsměvně o zkouškách, zkoušejících a zkoušených a také dovětek » ... a dál?

Produkt Olomoucké vzdělávací sdružení, O Univerzitě Palackého vážně i s úsměvem

Olomoucké vzdělávací sdružení, O Univerzitě Palackého vážně i s úsměvem - parametry

Název produktu: Olomoucké vzdělávací sdružení, O Univerzitě Palackého vážně i s úsměvem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 62 Kč
Maximální cena: 62 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Univerzita Palackého vážně i s úsměvem - Josef Bieberle. Kniha Josefa Bieberla obsahuje soubor čtyř studií, tématicky pojednávající o obnově olomoucké univerzity v letech 1945 – 1947 a o počátcích jejího působení do r. 1953, dále o krizové redukci UP k původní podobě a její působení v 60. letech jako dílny „ vědění a lidskosti“. Následné statě jsou věnovány létům normalizace a problémům univerzity v 70. a 80. letech 20. století. Na závěr jsou zařazeny kapitoly pojednávající úsměvně o zkouškách, zkoušejících a zkoušených a také dovětek autora věnovaný dosavadnímu historickému bádání o historii olomoucké univerzity. Publikace: Univerzita Palackého vážně i s úsměvem - Josef Bieberle.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.