Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Oliver Pötzsch: Katova dcera a černý mnich - 2. díl

Próza - beletrie

Oliver Pötzsch: Katova dcera a černý mnich - 2. díl

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Anotace: Volné pokračování 1. části trilogie Katova dcera. Druhá část historické krimi trilogie, v níž se hlavní aktéři schongauský kat Jakob Kuisl, jeho dcera Magdaléna a medik Fronwieser vydávají po stopách spáchaných zločinů. V lednu roku 1660 zemřel dramatickým způsobem v Altenstadtu blízko bavorského města ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Oliver Pötzsch: Katova dcera a černý mnich - 2. díl koupíte i tady

Specifikace Oliver Pötzsch: Katova dcera a černý mnich - 2. díl

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 205 Kč

Volné pokračování 1. části trilogie Katova dcera. Druhá část historické krimi trilogie, v níž se hlavní aktéři schongauský kat Jakob Kuisl, jeho dcera Magdaléna a medik Fronwieser vydávají po stopách spáchaných zločinů. V lednu roku 1660 zemřel dramatickým způsobem v Altenstadtu blízko bavorského města Schongau farář. Před svou smrtí stačil ještě upozornit na prastarý hrob, který objevil pod svým kostelem. V obrovském sarkofágu jsou nalezeny pozůstatky templářského rytíře a tajemný vzkaz, který mrtvý zanechal » ... a dál?

Produkt Oliver Pötzsch: Katova dcera a černý mnich - 2. díl

Oliver Pötzsch: Katova dcera a černý mnich - 2. díl - parametry

Název produktu: Oliver Pötzsch: Katova dcera a černý mnich - 2. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 205 Kč
Maximální cena: 339 Kč
Ušetríte až: 134 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Anotace: Volné pokračování 1. části trilogie Katova dcera. Druhá část historické krimi trilogie, v níž se hlavní aktéři schongauský kat Jakob Kuisl, jeho dcera Magdaléna a medik Fronwieser vydávají po stopách spáchaných zločinů. V lednu roku 1660 zemřel dramatickým způsobem v Altenstadtu blízko bavorského města Schongau farář. Před svou smrtí stačil ještě upozornit na prastarý hrob, který objevil pod svým kostelem. V obrovském sarkofágu jsou nalezeny pozůstatky templářského rytíře a tajemný vzkaz, který mrtvý zanechal budoucímu světu… Ukázka z textu Magdalena tlačila oběma rukama do víka rakve, aby přezkoušela pevnost prken, když ji zarazil hluk. Někdo s rakví něco dělal! O chvíli později ji oslnilo prudké světlo, když se ve víku otevřela mezera a přímo nad ní se zaleskla tonzura na hlavě mnicha.

Bratr Jakobus odstranil střední prkno a svítil teď pochodní dovnitř. Jeho tvář byla sotva na dlaň od její, přesto nemohla nic dělat, paže měla stále ještě zajaté pod víkem. Ucítila známou vůni fialek.

„Nuže, katovo dcero? Jak se ti líbí tvé lůžko?“ zeptal se bratr Jakobus a pohladil ji téměř soucitně po tváři. „Myslíš na poslední soud? Trest boží dostihne každého, dřív nebo později.“ Máme všechny díly z této série. Co takhle je koupit najednou a ušetřit na poštovném? KATOVA DCERA 1. díl KATOVA DCERA 2. díl KATOVA DCERA 3. díl KATOVA DCERA 4. díl


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.