Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Olga Pouperová, Vladimír Sládeček: Správní právo Zvláštní část

Učebnice/Odborná literatura

Olga Pouperová, Vladimír Sládeček: Správní právo Zvláštní část

Hodnocení: 1x
  • 4

Správní právo Zvláštní část - Olga Pouperová, Vladimír Sládeček. Učebnice seznamuje s právní úpravou vybraných resortů a subresortů veřejné správy – s vnitřní správou, správou školství, stavební správou, správou kultury, zdravotnictví, policie a nově i správou hornictví a geologie a právní úpravou obrany státu. Text ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Správní právo - zvláštn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Olga Pouperová, Vladimír Sládeček: Správní právo Zvláštní část koupíte i tady

Specifikace Olga Pouperová, Vladimír Sládeček: Správní právo Zvláštní část

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 404 Kč

Učebnice seznamuje s právní úpravou vybraných resortů a subresortů veřejné správy – s vnitřní správou, správou školství, stavební správou, správou kultury, zdravotnictví, policie a nově i správou hornictví a geologie a právní úpravou obrany státu. Text je zaměřen zejména na českou platnou právní úpravu vybraných oblastí, která je však uvedena v kontextu historického vývoje a také v souvislostech ústavních, mezinárodněprávních a evropských. Nedílnou součástí výkladu je relevantní judikatura. Kniha tak čtenářům » ... a dál?

Produkt Olga Pouperová, Vladimír Sládeček: Správní právo Zvláštní část

Olga Pouperová, Vladimír Sládeček: Správní právo Zvláštní část - parametry

Název produktu: Olga Pouperová, Vladimír Sládeček: Správní právo Zvláštní část
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 404 Kč
Maximální cena: 590 Kč
Ušetríte až: 186 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Správní právo Zvláštní část - Olga Pouperová, Vladimír Sládeček. Učebnice seznamuje s právní úpravou vybraných resortů a subresortů veřejné správy – s vnitřní správou, správou školství, stavební správou, správou kultury, zdravotnictví, policie a nově i správou hornictví a geologie a právní úpravou obrany státu. Text je zaměřen zejména na českou platnou právní úpravu vybraných oblastí, která je však uvedena v kontextu historického vývoje a také v souvislostech ústavních, mezinárodněprávních a evropských. Nedílnou součástí výkladu je relevantní judikatura. Kniha tak čtenářům poskytuje komplexní pohled na danou problematiku. Každá kapitola obsahuje vymezení pramenů právní úpravy, vysvětlení základních pojmů a institutů a vymezení organizace výkonu veřejné správy v dané oblasti. Publikace se zaměřuje především na ty oblasti veřejné správy, v nichž jsou občané a právnické osoby nejvíce v kontaktu se správními orgány. Ve druhém vydání jsou reflektovány změny v právní úpravě a nová judikatura správních soudů. Učebnice je určena zejména studentům práva či veřejné správy, užitečná však může být i pro správní praxi. Správní právo Zvláštní část - Olga Pouperová, Vladimír Sládeček od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : Olga Pouperová, Prof. JUDr. Vladimír Sládeček DrSc., Druh sortimentu : Kniha, Správní právo Zvláštní část, Jazyk : Čeština, Počet stran : 496


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.