Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Olga Mužíková: Odmaturuj z českého jazyka (rozšířená verze)

Učebnice/Odborná literatura

Olga Mužíková: Odmaturuj z českého jazyka (rozšířená verze)

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Odmaturuj z českého jazyka (rozšířená verze) - Rozšířené vydání doplněné o praktickou část. Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Nové vydání, rozšířené o praktickou část, které v rámci Příloh přináší jednak rozšiřující učivo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Olga Mužíková: Odmaturuj z českého jazyka (rozšířená verze) koupíte i tady

Specifikace Olga Mužíková: Odmaturuj z českého jazyka (rozšířená verze)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 149 Kč

- poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy - nové vydání, rozšířené o praktickou část, které v rámci Příloh přináší jednak r ... a dál?

Produkt Olga Mužíková: Odmaturuj z českého jazyka (rozšířená verze)

Olga Mužíková: Odmaturuj z českého jazyka (rozšířená verze) - parametry

Název produktu: Olga Mužíková: Odmaturuj z českého jazyka (rozšířená verze)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Odmaturuj z českého jazyka (rozšířená verze) - Rozšířené vydání doplněné o praktickou část. Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy.

Nové vydání, rozšířené o praktickou část, které v rámci Příloh přináší jednak rozšiřující učivo českého jazyka, ale také pravopisná cvičení, testové otázky a konečně úkoly zaměřené na práci s autentickými texty. S podobným typem úloh se studenti setkají u tzv. státní maturity.

Nové vydání s praktickou přílohovou částí ocení nejen maturanti, ale zejména studenti a jejich učitelé v každé hodině českého jazyka.

Publikace dále obsahuje celou středoškolskou látku českého jazyka (poznatky základních jazykovědných disciplín a nauku o slohu).

Nová, podrobně zpracovaná kapitola o pravopisu.

Kniha je přehledně rozdělena do 15 kapitol, které jsou dále členěny na menší podkapitoly.

Snadnou orientaci v textu podporuje grafické odlišení ústředního textu od doplňujících poznámek a zajímavostí.

Určeno studentům všech středních škol během celého středoškolského studia, jejich učitelům a ostatním zájemcům o studium českého jazyka.

Původní titul Odmaturuj z českého jazyka (nerozšířená verze) si u nás můžete objednat za 117Kč. Tuto verzi doporučujeme hlavně letošním maturantům. Publikace: Odmaturuj z českého jazyka (rozšířená verze) - Rozšířené vydání doplněné o praktickou část. Obsahuje poznatky základních jazykovědných disciplín, nauku o slohu a praktickou přílohovou část. Učebnice o 15 kapitolách je koncipována velmi poutavě a je vhodným pomocníkem při přípravě na novou formu maturity i k přijímacím zkouškám na vysokou školu.  Rozšířené praktické části přinášejí rozšíření učiva, testové otázky, úkoly zaměřené na práci s textem, pravopisná cvičení apod. Prostě vše, s čím se může student setkat u maturity. Kromě celé látky na pro střední školy studenti naleznou i přílohovou část nebo podrobnou kapitolu pravopisu, a to vše pěkně a jednoduše zpracované. Doplňující poznámky a zajímavosti jsou graficky odlišeny od textu a usnadní tak učitelům či středoškolským studentům orientaci.   Olga MužíkováOdesíláme 18.10.2012Rozšířené vydání doplněné o praktickou částdidaktis 2007, edice OdmaturujKniha, čeština, 168 stranobsahuje poznatky základních jazykovědných disciplín, nauku o slohu a praktickou přílohovou část


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.