Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Olga Matoušová-Šmídová: „Rudé právo psalo, že nás bylo málo...“

Učebnice/Odborná literatura

Olga Matoušová-Šmídová: „Rudé právo psalo, že nás bylo málo...“

Hodnocení: 1x
  • 4

„Rudé právo psalo, že nás bylo málo...“ – Restituce identity a identita restituce v diskursu Rudého práva v roce nula - Olga Matoušová-Šmídová . Kniha se zabývá porevolučním diskursem nápravy majetkových křivd a restituce jako součásti transformace a reformy. Téma postkomunistické transformace pojednává autorka ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Olga Matoušová-Šmídová: „Rudé právo psalo, že nás bylo málo...“ koupíte i tady

Specifikace Olga Matoušová-Šmídová: „Rudé právo psalo, že nás bylo málo...“

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 293 Kč

Kniha se zabývá porevolučním diskursem nápravy majetkových křivd a restituce jako součásti transformace a reformy. Téma postkomunistické transformace pojednává autorka prizmatem konceptu kolektivní (sociální) paměti, politiky paměti a přechodové spravedlnosti. Táže se, jak k utváření privatizační ideologie během postkomunistické transformace přispěl mediální diskurs a jakou roli v mocenských soubojích o podobu re-privatizace a transformace sehrála levicová masová média. Kniha se dotýká otázky vyrovnávání se » ... a dál?

Produkt Olga Matoušová-Šmídová: „Rudé právo psalo, že nás bylo málo...“

Olga Matoušová-Šmídová: „Rudé právo psalo, že nás bylo málo...“ - parametry

Název produktu: Olga Matoušová-Šmídová: „Rudé právo psalo, že nás bylo málo...“
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 293 Kč
Maximální cena: 390 Kč
Ušetríte až: 97 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

„Rudé právo psalo, že nás bylo málo...“ – Restituce identity a identita restituce v diskursu Rudého práva v roce nula - Olga Matoušová-Šmídová . Kniha se zabývá porevolučním diskursem nápravy majetkových křivd a restituce jako součásti transformace a reformy. Téma postkomunistické transformace pojednává autorka prizmatem konceptu "kolektivní (sociální) paměti", "politiky paměti" a "přechodové spravedlnosti. Táže se, jak k utváření privatizační ideologie během postkomunistické transformace přispěl mediální diskurs a jakou roli v mocenských soubojích o podobu re-privatizace a transformace sehrála levicová masová média. Kniha se dotýká otázky vyrovnávání se s komunistickou minulostí a jeho zne/užívání v porevolučním období soubojů o podobu dneška a také komplikovaných a neprůhledných procesů transformace a problematického vznikání trhu a demokracie u nás. Představuje původní teoreticko-empirickou případovou studii, která propojuje řadu přístupů, disciplín a podoborů: diskursivní teorii a analýzu, mediální studia, sociologii institucí, sociologii spravedlnosti a studia sociální paměti. „Rudé právo psalo, že nás bylo málo...“ – Restituce identity a identita restituce v diskursu Rudého práva v roce nula - Olga Matoušová-Šmídová od nakladatelství SLON v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.