Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Olga Lomová, Zbigniew Slupski: Úvod do dějin čínského písemnictví a krásné literatury II. díl

Knihy

Olga Lomová, Zbigniew Slupski: Úvod do dějin čínského písemnictví a krásné literatury II. díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Úvod do dějin čínského písemnictví a krásné literatury II. díl - Olga Lomová;Zbigniew Slupski. Učebnice dějin čínské literatury plánovaná ve třech dílech postupně obsáhne dějiny čínského písemnictví od nejstarších dob až po konec období raného středověku (tj.zhruba 1000 př.n.l. až 600 n.l.). Je koncipována ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Úvod do dějin čínského ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Olga Lomová, Zbigniew Slupski: Úvod do dějin čínského písemnictví a krásné literatury II. díl koupíte i tady

Specifikace Olga Lomová, Zbigniew Slupski: Úvod do dějin čínského písemnictví a krásné literatury II. díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 152 Kč

Učebnice dějin čínské literatury plánovaná ve třech dílech postupně obsáhne dějiny čínského písemnictví od nejstarších dob až po konec období raného středověku (tj.zhruba 1000 př.n.l. až 600 n.l.). Je ... a dál?

Produkt Olga Lomová, Zbigniew Slupski: Úvod do dějin čínského písemnictví a krásné literatury II. díl

Olga Lomová, Zbigniew Slupski: Úvod do dějin čínského písemnictví a krásné literatury II. díl - parametry

Název produktu: Olga Lomová, Zbigniew Slupski: Úvod do dějin čínského písemnictví a krásné literatury II. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 152 Kč
Maximální cena: 210 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Úvod do dějin čínského písemnictví a krásné literatury II. díl - Olga Lomová;Zbigniew Slupski. Učebnice dějin čínské literatury plánovaná ve třech dílech postupně obsáhne dějiny čínského písemnictví od nejstarších dob až po konec období raného středověku (tj.zhruba 1000 př.n.l. až 600 n.l.). Je koncipována jako systematické uvedení do tématu založené na interpretaci primárních pramenů a na nejnovější sekundární literatuře. Druhý díl se věnuje literatuře, krásné, dějepisné i filosofické, období dynastií Qin a Han. Pojednání o historickém vývoji čínské literatury doplňují ukázky v českém překladu a v čínském originále. Součástí učebnice jsou také systematicky uváděné čínské znaky u vlastních jmen, titulů a vybraných pojmů a přehled základní literatury k tématu. Učebnice je primárně určena pro studenty sinologie, je však pojata tak,aby byla přístupná i těm zájemcům o čínskou kulturu, kteří čínský jazyk nestudují. Publikace: Úvod do dějin čínského písemnictví a krásné literatury II. díl - Olga Lomová;Zbigniew Slupski.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.