Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Olga Lomová: Úvod do dějin čínského písemnictví a krásné literatury I. díl

Knihy

Olga Lomová: Úvod do dějin čínského písemnictví a krásné literatury I. díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Úvod do dějin čínského písemnictví a krásné literatury I. díl - Dynastie Shang až období Válčících států - Olga Lomová. Učebnice dějin čínské literatury plánovaná ve třech dílech postupně obsáhne dějiny čínského písemnictví od nejstarších dob až po konec období raného středověku (tj.zhruba 1000 př.n.l. až ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Olga Lomová: Úvod do dějin čínského písemnictví a krásné literatury I. díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 129 Kč

Učebnice dějin čínské literatury plánovaná ve třech dílech postupně obsáhne dějiny čínského písemnictví od nejstarších dob až po konec období raného středověku (tj.zhruba 1000 př.n.l. až 600 n.l.). Je koncipována jako systematické uvedení do tématu založené na interpretaci primárních pramenů a na nejnovější sekundární literatuře. První díl pojednává o počátcích čínského písemnictví a o dílech vrcholného starověku a obsahuje řadu informací také o čínské filosofii a historiografii. Pojednání o historickém vývoji » ... a dál?

Produkt Olga Lomová: Úvod do dějin čínského písemnictví a krásné literatury I. díl

Olga Lomová: Úvod do dějin čínského písemnictví a krásné literatury I. díl - parametry

Název produktu: Olga Lomová: Úvod do dějin čínského písemnictví a krásné literatury I. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 150 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Úvod do dějin čínského písemnictví a krásné literatury I. díl - Dynastie Shang až období Válčících států - Olga Lomová. Učebnice dějin čínské literatury plánovaná ve třech dílech postupně obsáhne dějiny čínského písemnictví od nejstarších dob až po konec období raného středověku (tj.zhruba 1000 př.n.l. až 600 n.l.). Je koncipována jako systematické uvedení do tématu založené na interpretaci primárních pramenů a na nejnovější sekundární literatuře. První díl pojednává o počátcích čínského písemnictví a o dílech vrcholného starověku a obsahuje řadu informací také o čínské filosofii a historiografii. Pojednání o historickém vývoji čínské literatury doplňují ukázky v českém překladu a v čínském originále. Součástí učebnice jsou také systematicky uváděné čínské znaky u vlastních jmen, titulů a vybraných pojmů a přehled základní literatury k tématu. Učebnice je primárně určena pro studenty sinologie, je však pojata tak,aby byla přístupná i těm zájemcům o čínskou kulturu, kteří čínský jazyk nestudují. Publikace: Úvod do dějin čínského písemnictví a krásné literatury I. díl - Dynastie Shang až období Válčících států - Olga Lomová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.