Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Olga Fišarová, Milena Zbranková: Němčina Deutsch mit Max A1/díl 1

Učebnice/Odborná literatura

Olga Fišarová, Milena Zbranková: Němčina Deutsch mit Max A1/díl 1

Hodnocení: 27x
  • 3.11111

Druhý cizí jazyk. -němčina jako 2. cizí jazyk na ZŠ -odpovídá požadavkům stanoveným v RVP pro základní vzdělávání -přehledně stanovené komunikativní cíle každé lekce Nová dvoudílná učebnice oblíbených autorek, určená pro výuku němčiny jako druhého cizího jazyka v 8.–9. (resp. 7.–9.) ročnících základních škol nebo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Olga Fišarová, Milena Zbranková: Němčina Deutsch mit Max A1/díl 1 koupíte i tady

Specifikace Olga Fišarová, Milena Zbranková: Němčina Deutsch mit Max A1/díl 1

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 103 Kč

Pracovní sešit s důkladnou kontrastivní prezentací probraného gramatického učiva a vloženým přehledem gramatiky. ... a dál?

Produkt Olga Fišarová, Milena Zbranková: Němčina Deutsch mit Max A1/díl 1

Olga Fišarová, Milena Zbranková: Němčina Deutsch mit Max A1/díl 1 - parametry

Název produktu: Olga Fišarová, Milena Zbranková: Němčina Deutsch mit Max A1/díl 1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 103 Kč
Maximální cena: 445 Kč
Ušetríte až: 342 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.11 bodů z 5
Počet hodnocení: 27 x
Hodnocení:
  • 3.11111
Podrobný popis:

Druhý cizí jazyk. -němčina jako 2. cizí jazyk na ZŠ -odpovídá požadavkům stanoveným v RVP pro základní vzdělávání -přehledně stanovené komunikativní cíle každé lekce Nová dvoudílná učebnice oblíbených autorek, určená pro výuku němčiny jako druhého cizího jazyka v 8.–9. (resp. 7.–9.) ročnících základních škol nebo v odpovídajících ročnících víceletých gymnázií. Soubor svým obsahem i rozsahem plně odpovídá požadavkům stanoveným v Rámcovém vzdělávacím programu pro základní vzdělávání, tj. cca 200 hodin výuky s cílem dosáhnout výstupní úrovně A1 podle SERR pro jazyky. Autorky čerpají své náměty z dlouholetých pedagogických zkušeností i z ohlasů na svoji první učebnici vydanou v Nakladatelství Fraus Start mit Max, která se stala jedním z nejoblíbenějších titulů na prvním stupni základních škol. Žáci se opět budou setkávat s průvodcem Maxem, tentokrát mobilním telefonem, který jim bude oporou při překonávání úskalí gramatiky či slovní zásoby. Každý díl učebnice je rozdělen do osmi tematických celků a zaměřuje se na všechny čtyři základní dovednosti – mluvení, čtení, psaní i poslech. Gramatické učivo odpovídá cílové úrovni A1, které bude dosaženo po probrání obou dílů. V souladu se Společným evropským referenčním rámcem pro jazyky jsou v každé lekci přehledně stanoveny komunikativní cíle. Žáci jsou vedeni k tomu, aby po probrání lekce v části Moje portfolio sami zhodnotili, nakolik se jim těchto cílů podařilo dosáhnout. Učitelům pak jistě bude oporou podrobně strukturovaný obsah, který mohou využít jako podklad při vytváření Školního vzdělávacího plánu. Stejně jako ve všech učebnicích Nakladatelství Fraus pro druhý stupeň ZŠ obsahuje i učebnice Deutsch mit Max okrajové lišty s prostorem pro mezipředmětové vztahy, strategie učení a zajímavosti z německého prostředí. Součástí kompletu jsou nahrávky včetně zajímavých rytmizací (rapy), pracovní sešit s přehledným souhrnem gramatiky a podrobně zpracovaná příručka učitele. Obsah 1. dílu: Erste Schritte (vstupní fonetický kurz)–abeceda, pozdravy, dny v týdnu, číslovky, barvy, jména Ich heiße, ich wohne in ...–představení se, tykání, vykání, poděkování vyplnění formuláře Meine Familie–představení členů rodiny, základní prostorová orientace Meine Freunde–časové údaje, popis osob, vyprávění o zájmech Schule, Schule–popis školních potřeb, posouzení správnosti, příkaz Mein Hobby–aktivity během týdne, telefonování, psaní e-mailu, chatování Ich habe einen Computer–popis činností na počítači, vyprávění o domácích mazlíčcích, psaní dopisu o sobě Wo und wann?–pozvánka na oslavu, určování času, pojmenování měsíců a ročních období In den Ferien–koupení jízdenky, zamluvení ubytování, pozdrav z dovolené Publikace: Deutsch mit Max A1/ díl 1 PU - Fišarová Olga;Zbranková Milena. Příručka učitele obsahuje kromě metodických postupů k jednotlivým lekcím také průřezová témata a konkretizované klíčové kompetence. Součástí jsou také testy lekcí, zahrnující všechny čtyři dovednosti. Publikace: Deutsch mit Max A1/ díl 1 PU - Fišarová


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.