Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen OLFEN 140 mg léčivé náplasti 5 ks

Léky

OLFEN 140 mg léčivé náplasti 5 ks

Hodnocení: 1x
  • 4

Ke krátkodobé místní léčbě bolestí spojených s akutním natažením, podvrtnutím nebo pohmožděním rukou nebo nohou v důsledku úrazu; od 16 let. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Olfen 140 mg léčivé náplasti Léčivá náplast Diclofenacum natricum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? OLFEN 140 mg léčivé náplasti 5 ks koupíte i tady

Specifikace OLFEN 140 mg léčivé náplasti 5 ks

Kategorie Léky
Výrobce TEIKA Pharmaceutical
Nejnižší cena 158 Kč

Olfen 140 mg léčivé náplasti je přípravek, který působí proti bolesti. Patří do skupiny přípravků nazývaných nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Určeno pro dospělé a dospívající od 16 let. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt OLFEN 140 mg léčivé náplasti 5 ks

OLFEN 140 mg léčivé náplasti 5 ks - parametry

Název produktu: OLFEN 140 mg léčivé náplasti 5 ks
Výrobce: TEIKA Pharmaceutical
Minimální cena: 158 Kč
Maximální cena: 420 Kč
Ušetríte až: 262 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ke krátkodobé místní léčbě bolestí spojených s akutním natažením, podvrtnutím nebo pohmožděním rukou nebo nohou v důsledku úrazu; od 16 let. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Olfen 140 mg léčivé náplasti Léčivá náplast Diclofenacum natricum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Olfen 140 mg léčivé náplasti musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete1. Co je přípravek Olfen 140 mg léčivé náplasti a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Olfen 140 mg léčivé náplasti používat 3. Jak se přípravek Olfen 140 mg léčivé náplasti používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Olfen 140 mg léčivé náplasti uchovávat 6. Další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK Olfen 140 mg léčivé náplasti A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Olfen 140 mg léčivé náplasti je přípravek, který působí proti bolesti. Patří do skupiny přípravků nazývaných nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Pro dospělé a dospívající od 16 let Přípravek Olfen 140 mg léčivé náplasti ke krátkodobé místní léčbě bolestí spojených s akutním natažením, podvrtnutím nebo pohmožděním rukou nebo nohou v důsledku úrazu (např. sportovního poranění). 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK Olfen 140 mg léčivé náplasti POUŽÍVAT Nepoužívejte přípravek Olfen 140 mg léčivé náplasti jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na diklofenak, propylenglykol, butylhydroxytoluen nebo na kteroukoli další složku přípravku Olfen 140 mg léčivé náplasti , jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na ostatní nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID, např. kyselina acetylsalicylová, ibuprofen) , jestliže se u Vás někdy objevilo průduškové astma, otoky na kůži nebo otoky a podráždění nosní sliznice po užití kyseliny acetylsalicylové nebo jiných NSAID, jestliže trpíte aktivním peptickým (žaludečním nebo duodenálním) vředem, jestliže máte porušenou kůži (např. kožní oděrky, rány, popáleniny), infekční onemocnění kůže nebo ekzém, během posledních tří měsíců těhotenství, u dětí a dospívajících mladších 16 let. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Olfen 140 mg léčivé náplasti je zapotřebí Jestliže trpíte nebo jste v minulosti trpěl(a) průduškovým astmatem nebo alergií, může u Vás dojít ke křečím dýchacích cest (bronchospazmus), které se projevují dechovými obtížemi. Jestliže zpozorujete kožní vyrážku, okamžitě odstraňte náplast a přerušte léčbu. Jestliže trpíte poruchou ledvin,


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.