Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ole Nydahl: Velká pečeť - Prostor a radost bez hranic

Knihy

Ole Nydahl: Velká pečeť - Prostor a radost bez hranic

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Velká pečeť - Prostor a radost bez hranic - Lama Ole Nydahl. Pohled mahámudry buddhismu Diamantové cesty . Jsou vlny na oceánu samotným oceánem, anebo je jím spíše jenom jeho neměnná hloubka? Hloubku buddhistických učení můžete rozpoznat již ve druhém nově přeloženém a přepracovaném vydání knihy lamy Oleho Nydahla. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Velká pečeť
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ole Nydahl: Velká pečeť - Prostor a radost bez hranic koupíte i tady

Specifikace Ole Nydahl: Velká pečeť - Prostor a radost bez hranic

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 162 Kč

Lama Ole Nydahl komentuje svěžím a aktuálním způsobem významný starý buddhistický text o podstatě mysli. Velká pečeť popisuje cestu a cíl buddhismu Diamantové cesty a umožňuje čtenářům hlubší vhled ... a dál?

Produkt Ole Nydahl: Velká pečeť - Prostor a radost bez hranic

Ole Nydahl: Velká pečeť - Prostor a radost bez hranic - parametry

Název produktu: Ole Nydahl: Velká pečeť - Prostor a radost bez hranic
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 162 Kč
Maximální cena: 218 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Velká pečeť - Prostor a radost bez hranic - Lama Ole Nydahl. Pohled mahámudry buddhismu Diamantové cesty . Jsou vlny na oceánu samotným oceánem, anebo je jím spíše jenom jeho neměnná hloubka? Hloubku buddhistických učení můžete rozpoznat již ve druhém nově přeloženém a přepracovaném vydání knihy lamy Oleho Nydahla. 3. Karmapa Randžung Dordže, hlava linie Karma Kagjü, sepsal přání pro dosažení mahámudry (Velké pečetě). Tento klasický buddhistický text poukazuje z různých úhlů přímo na podstatu mysli, tedy na to, co je absolutní a neměnné. Zprostředkovává prožitek Karmapů a působí na celou oblast vědomí, nejen na úrovni pojmů. Lama Ole Nydahl, osobní žák 16. Gjalwy Karmapy, doplnil tento nadčasový text komentáři. Jeho svěží a moderní přístup umožňuje propojit si tato vysoká učení s každodenním životem v západní společnosti. „Nehledejte vyšší učení než jsou tato, žádná taková neexistují,“ řekl o mahámudře Buddha. Velká pečeť - Prostor a radost bez hranic - Lama Ole Nydahl od nakladatelství v kategorii | | | Buddhismus za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Lama Ole Nydahl komentuje svěžím a aktuálním způsobem významný starý buddhistický text o podstatě mysli. " Velká pečeť " popisuje cestu a cíl buddhismu Diamantové cesty a umožňuje čtenářům hlubší vhled do podmíněné a absolutní skutečnosti našeho světa. (pohled mahámudry buddhismu Diamantové cesty)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.