Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Oldřiška Ciprová: Kněžna Ida

Próza - beletrie

Oldřiška Ciprová: Kněžna Ida

Hodnocení: 1x
  • 5

Kněžna Ida - Past na českého knížete Spytihněva - Oldřiška Ciprová Idu otec přesvědčí, aby se vdala za Spytihněva, syna českého knížete. Když dojde k náhodnému setkání příštích snoubenců, Ida Spytihněvovi podlehne. Mladík netuší, že dívka, s níž se pobavil na jednu noc, je z mocného rodu Wettinů. Její otec trvá na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.92063
skladem

Jaké má kniha
Kněžna Ida
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Oldřiška Ciprová: Kněžna Ida koupíte i tady

Specifikace Oldřiška Ciprová: Kněžna Ida

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 139 Kč

Kniha Kněžna Ida - Oldřiška Ciprová Idu otec přesvědčí, aby se vdala za Spytihněva, syna českého knížete. Když dojde k náhodnému setkání příštích snoubenců, Ida Spytihněvovi podlehne. Mladík netuší, že dívka, s níž se pobavil na jednu noc, je z mocného rodu Wettinů. Její otec trvá na sňatku a Spytihněv svolí. V Čechách zuří protiněmecká nálada a Ida se jen modlí, aby dítě nebyla dcera.   Idu otec přesvědčí, aby se vdala za Spytihněva, syna českého knížete. Když dojde k náhodnému setkání příštích snoubenců, Ida » ... a dál?

Produkt Oldřiška Ciprová: Kněžna Ida

Oldřiška Ciprová: Kněžna Ida - parametry

Název produktu: Oldřiška Ciprová: Kněžna Ida
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 139 Kč
Maximální cena: 206 Kč
Ušetríte až: 67 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Kněžna Ida - Past na českého knížete Spytihněva - Oldřiška Ciprová Idu otec přesvědčí, aby se vdala za Spytihněva, syna českého knížete. Když dojde k náhodnému setkání příštích snoubenců, Ida Spytihněvovi podlehne. Mladík netuší, že dívka, s níž se pobavil na jednu noc, je z mocného rodu Wettinů. Její otec trvá na sňatku a Spytihněv svolí. V Čechách zuří protiněmecká nálada a Ida se jen modlí, aby dítě nebyla dcera. z kategorie Knihy | Beletrie | Historické romány od ALPRESS naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Oldřiška CiprováPast na českého knížete SpytihněvaALPRESS 2015, edice KlokanKniha, čeština, 176 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.