Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Oldřich Šrámek: Jsme zajatci budoucnosti?

Knihy

Oldřich Šrámek: Jsme zajatci budoucnosti?

Hodnocení: 1x
  • 4

Nové vědecké teorie dávají šanci vysvětlit existenci kosmu, hmoty, života a především vnímajícího pozorovatele (na Zemi člověka) jiným způsobem, než dosud. Pozorný čtenář pochopí, že dnešní výklad v mnoha důležitých souvislostech do sebe nezapadá a je potřebné se nad vzájemnými vazbami hlouběji zamyslet. Ani otázka ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Jsme zajatci budoucnosti?
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Oldřich Šrámek: Jsme zajatci budoucnosti? koupíte i tady

Specifikace Oldřich Šrámek: Jsme zajatci budoucnosti?

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 157 Kč

Určitě jednou přijde okamžik, kdy lidský rod bude muset opustit Zemi a bude nucen hledat jinou planetu, kde by mohl případně pokračovat ve své existenci. Za několik málo let budeme schopni zanést záro ... a dál?

Produkt Oldřich Šrámek: Jsme zajatci budoucnosti?

Oldřich Šrámek: Jsme zajatci budoucnosti? - parametry

Název produktu: Oldřich Šrámek: Jsme zajatci budoucnosti?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 157 Kč
Maximální cena: 216 Kč
Ušetríte až: 59 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nové vědecké teorie dávají šanci vysvětlit existenci kosmu, hmoty, života a především vnímajícího pozorovatele (na Zemi člověka) jiným způsobem, než dosud. Pozorný čtenář pochopí, že dnešní výklad v mnoha důležitých souvislostech do sebe nezapadá a je potřebné se nad vzájemnými vazbami hlouběji zamyslet. Ani otázka smrti jedince nemusí být zákonem konce a lze ji technicky obejít. Náboženství může být ateisty rehabilitováno a jeho těžko uvěřitelným základům může uvěřit i ten nejzarputilejší nevěrec. Dnešní pojetí světa je neudržitelné a bude se měnit stejně tak, jak tomu bylo již několikrát v historii. Po přečtení této publikace si pravděpodobně každý čtenář přehodnotí svůj názor na existenci všeho - od velkého vesmíru, až po jeho nejmenší součástky. Mezi nedohlédnutelným makrokosmem a neviditelným mikrokosmem stojí záhadné živé organismy, z nichž jeden je schopen dokonce přemýšlet. Lidstvo a vše živé zahyne, pokud se v budoucnosti nepokusí přemístit na vhodnější planetu. Na nové "Zemi" bude ale zapotřebí s předstihem vytvořit pro život prostředí s vhodnou teplotou, dostatkem kyslíku, živých organismů atd. Již dnes se ví, že lze tyto úkoly splnit. Evoluční vývoj druhů na této planetě vytvoří mnoho nových živočichů, přitom pozemšťané budou moci některé druhy genetickými manipulacemi, nebo cílenými mutacemi vyhladit, jiné popostrčit kupředu. Asi se nenajde člověk, který by této načrtnuté budoucnosti (byť velmi vzdálené) nevěřil - jinak řečeno, v podstatě ani jiná cesta neexistuje, pokud chce lidstvo v nějaké podobě vůbec existovat. Proč ale na druhé straně nikdo nechce přijmout myšlenku, že se totéž v minulosti stalo na této Zemi. Jiná vyspělá civilizace si tu připravovala vhodné prostředí a postupně tu nastolila život a jednomu vhodnému druhu vsunula nakonec i geny vhodné pro myšlení, když si ho předtím připravila k obrazu svému. V této knize je popsáno mnoho důkazů o tom, že tomu tak mohlo být. Staré spisy z různých částí světa popisují vznik života shodně a vlastně potvrzují tuto variantu. Nálezy předmětů a koster moderního člověka v sedimentech i vyvřelinách z dob, kdy ještě neexistovali ani savci, se schovávají ve sklepeních různých muzeí. Nevysvětlitelně složitá DNA i toho nejprimitivnějšího živočicha nemohla vzniknout za tak krátkou dobu vývoje života jen na Zemi. Tyto úvahy by nebylo možné vyslovit před padesáti lety, dnešní úroveň poznání ale přímo vybízí těmto spekulacím uvěřit. Před padesáti lety by nikda nevěřil v počítače a rozluštění DNA, v té době by také nikdo nevěřil ani závěrům popsaným v této knize. Dáme-li vedle sebe popis vzniku světa a života z bible a výroky židovských proroků, stejně jako egyptský, indický a indiánský výklad, s údivem zjistíme, že je shodný. Oficiálně uznávané výsledky vědy jsou určeny jen pro školní učebnice. Mnoho nositelů Nobelových cen je přehlíženo jen proto, že jejich výsledky zatím nezapadají do uznávané koncepce vzniku světa a života. Vyřčené nové vědecké teorie z astronomie, kosmologie, fyziky, genet


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.