Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Oldřich Odvárko: Sbírka úloh z matematiky pro gymnázia-Goniometrie

Knihy

Oldřich Odvárko: Sbírka úloh z matematiky pro gymnázia-Goniometrie

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Učebnice je součástí monotematické řady učebnic matematiky pro gymnázia lze ji využít pro třídy s nižší i vyšší hodinovou dotací matematiky. Text je potřebným způsobem diferencován. Monotematická řada učebnic matematiky byla připravena ve spolupráci s odbornou skupinou pro gymnázia Jednoty českých matematiků a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Oldřich Odvárko: Sbírka úloh z matematiky pro gymnázia-Goniometrie koupíte i tady

Specifikace Oldřich Odvárko: Sbírka úloh z matematiky pro gymnázia-Goniometrie

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 54 Kč

Sbírka obsahuje soubor úloh k procvičování a opakování učiva. Vhodně doplňuje monotematickou učebnici matematiky pro gymnázia Goniometrie, mohou ji však využít žáci všech středních škol. ... a dál?

Produkt Oldřich Odvárko: Sbírka úloh z matematiky pro gymnázia-Goniometrie

Oldřich Odvárko: Sbírka úloh z matematiky pro gymnázia-Goniometrie - parametry

Název produktu: Oldřich Odvárko: Sbírka úloh z matematiky pro gymnázia-Goniometrie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 54 Kč
Maximální cena: 71 Kč
Ušetríte až: 17 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Učebnice je součástí monotematické řady učebnic matematiky pro gymnázia lze ji využít pro třídy s nižší i vyšší hodinovou dotací matematiky. Text je potřebným způsobem diferencován. Monotematická řada učebnic matematiky byla připravena ve spolupráci s odbornou skupinou pro gymnázia Jednoty českých matematiků a fyziků. Znak JČMF který všechny tyto učebnice nesou je známkou jejich vysoké odborné a metodické úrovně. Tato sbírka úloh je věnována procvičování a opakování učiva z goniometrie. Mezi texty úloh jsou pro připomenutí zařazeny definice, věty a vzorce, které jsou pro řeąení nejpodstatnějąí. Výsledková část sbírky obsahuje větąinou nejenom výsledky,ale i návody a rady,jak úlohu začít řeąit,které vzorce vyuľít, čeho si při řeąení úlohy zvláątě vąimnout apod. U některých úloh jsou uvedena i celá řeąení. Publikace: Sbírka úloh z matematiky pro gymnázia-Goniometrie - O.Odvárko. Sbírka obsahuje soubor úloh k procvičování a opakování učiva.

Vhodně doplňuje monotematickou učebnici matematiky pro gymnázia

Goniometrie, mohou ji však využít žáci všech středních škol. Publikace: Sbírka úloh z matematiky pro gymnázia-Goniometrie - O.Odvárko. Sbírka úloh pro gym.Goniomet. - PROMETHEUS - Jazyk: CZ - 44 str. - ISBN: 80-7196-306-2 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.