Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Oldřich Odvárko: Matematika pro 6. roč. ZŠ - 3.díl (Úhel, trojúhelník...) - 3. vydání

Učebnice/Odborná literatura

Oldřich Odvárko: Matematika pro 6. roč. ZŠ - 3.díl (Úhel, trojúhelník...) - 3. vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Matematika pro 6. roč. ZŠ - 3.díl (Úhel, trojúhelník...) - 3. vydání - Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří. Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravené učebnice ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Oldřich Odvárko: Matematika pro 6. roč. ZŠ - 3.díl (Úhel, trojúhelník...) - 3. vydání koupíte i tady

Specifikace Oldřich Odvárko: Matematika pro 6. roč. ZŠ - 3.díl (Úhel, trojúhelník...) - 3. vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 86 Kč

Text učebnice je stručný, jednoduše formulovaný, členěný do krátkých odstavců a doplněný mnoha obrázky, tabulkami, diagramy a dalšími názornými prostředky a zajímavými úlohami. Mimořádná pozornost je ... a dál?

Produkt Oldřich Odvárko: Matematika pro 6. roč. ZŠ - 3.díl (Úhel, trojúhelník...) - 3. vydání

Oldřich Odvárko: Matematika pro 6. roč. ZŠ - 3.díl (Úhel, trojúhelník...) - 3. vydání - parametry

Název produktu: Oldřich Odvárko: Matematika pro 6. roč. ZŠ - 3.díl (Úhel, trojúhelník...) - 3. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 86 Kč
Maximální cena: 146 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Matematika pro 6. roč. ZŠ - 3.díl (Úhel, trojúhelník...) - 3. vydání - Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří. Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravené učebnice zachovávají koncepci původní řady, která je aktualizována (měna při placení nákupů, výše cen atd.). Je zařazena i řada nových úloh ukazujících důležitost matematických poznatků pro život a podněcujících žáky k plnění různých úkolů a vyhledávání informací. Jsou posíleny nestandardní aplikační úlohy a problémy (např. rozvoj geometrické představivosti, kombinatorické úlohy). Mnohé úlohy vedou k zamyšlení nad problémy, které souvisejí s životním prostředím (např. úsporné žárovky, kouření). Nejvíce změn je v grafickém vybavení. Učebnice je barevná, jsou v ní zařazeny fotografie reálných objektů a situací, vtipné a motivující barevné ilustrace. Přepracované vydání učebnice je na obálce graficky vyznačeno žlutým lomeným proužkem v levém dolním rohu obrázku. Matematika pro 6. roč. ZŠ - 3.díl (Úhel, trojúhelník...) - 3. vydání - Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří od nakladatelství PROMETHEUS,spol. s r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : Jiří Kadleček, Oldřich Odvárko, Text učebnice je stručný, jednoduše formulovaný, členěný do krátkých odstavců a doplněný mnoha obrázky, tabulkami, diagramy a dalšími názornými prostředky a zajímavými úlohami. Mimořádná pozornost je věnována praktickým úlohám a spojení matematiky s běžnými životními situacemi. V každém ročníku třídílnou učebnici doprovází Knížka pro učitele a pracovní sešit. Celá řada učebnic je nově doplněna publikací Knížka pro učitele ke školním vzdělávacím programům na 2. stupni ZŠ - Matematika a její aplikaceDruh sortimentu : Kniha, Matematika pro 6.r.ZŠ,3.díl, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.