Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 9. ročník základní školy - 2.díl

Učebnice/Odborná literatura

Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 9. ročník základní školy - 2.díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Jiří Kadleček, Jiří Odvárka, Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravená učebnice zachovává koncepci původní řady. V řazení učiva jsou provedeny následující ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Matematika pro 9. roční..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 9. ročník základní školy - 2.díl koupíte i tady

Specifikace Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 9. ročník základní školy - 2.díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 84 Kč

Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravené u ... a dál?

Produkt Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 9. ročník základní školy - 2.díl

Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 9. ročník základní školy - 2.díl - parametry

Název produktu: Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 9. ročník základní školy - 2.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 84 Kč
Maximální cena: 143 Kč
Ušetríte až: 59 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Jiří Kadleček, Jiří Odvárka, Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravená učebnice zachovává koncepci původní řady. V řazení učiva jsou provedeny následující úpravy - jsou vynechána desetinná čísla a zlomky, které se podle RVP na 1. stupni neprobírají. Výklad desetinných čísel je posunut do 2. dílu učebnice pro 6. ročník. Úlohy ve Cvičeních jsou aktualizovány (měna při placení nákupů, výše cen). Je zařazena i řada nových úloh ukazujících důležitost matematických poznatků pro život a podněcujících žáky k plnění různých úkolů a vyhledávání informací. Jsou posíleny nestandardní aplikační úlohy a problémy (např. rozvoj geometrické představivosti, kombinatorické úlohy). Mnohé úlohy vedou k zamyšlení nad problémy, které souvisejí s životním prostředím (např. úsporné žárovky, kouření). Nejvíce změn je v grafickém vybavení. Učebnice je barevná, jsou v ní zařazeny fotografie reálných objektů a situací, vtipné a motivující barevné ilustrace. Přepracované vydání učebnice je na obálce graficky vyznačeno žlutým lomeným proužkem v levém dolním rohu obrázku.

Učebnice má schvalovací doložku MŠMT.Druh sortimentu : Kniha, Matematika 2 pro 9. ročník základní školy, Jazyk : Čeština, Počet stran : 90 Publikace: Matematika pro 9. ročník ZŠ, 2. díl - přepracované vydání - Jehlan, kužel, koule, Podobnost, Goniometrické funkce - Oldřich Odvárko; Jiří Kadleček. Třetí přepracované vydání lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuální

údaje a je pro žáky atraktivnější vzhledem k nové grafické úpravě. Publikace: Matematika pro 9. ročník ZŠ, 2. díl - přepracované vydání - Jehlan, kužel, koule, Podobnost, Goniometrické funkce - Oldřich Odvárko; Jiří Kadleček.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.