Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 8. ročník základní školy - 2.díl

Knihy

Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 8. ročník základní školy - 2.díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Matematika pro 8. roč. ZŠ - 2.díl Lineární rovnice, základy statistiky 2.přepracované vydání - Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří. Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78199
skladem

Jaké má kniha
Matematika pro 8. roční..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 8. ročník základní školy - 2.díl koupíte i tady

Specifikace Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 8. ročník základní školy - 2.díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 84 Kč

Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravené u ... a dál?

Produkt Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 8. ročník základní školy - 2.díl

Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 8. ročník základní školy - 2.díl - parametry

Název produktu: Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 8. ročník základní školy - 2.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 84 Kč
Maximální cena: 141 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Matematika pro 8. roč. ZŠ - 2.díl Lineární rovnice, základy statistiky 2.přepracované vydání - Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří. Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravené učebnice zachovávají koncepci původní řady, která je aktualizována (měna při placení nákupů, výše cen atd.). Je zařazena i řada nových úloh ukazujících důležitost matematických poznatků pro život a podněcujících žáky k plnění různých úkolů a vyhledávání informací. Jsou posíleny nestandardní aplikační úlohy a problémy (např. rozvoj geometrické představivosti, kombinatorické úlohy). Mnohé úlohy vedou k zamyšlení nad problémy, které souvisejí s životním prostředím (např. úsporné žárovky, kouření). Nejvíce změn je v grafickém vybavení. Učebnice je barevná, jsou v ní zařazeny fotografie reálných objektů a situací, vtipné a motivující barevné ilustrace. Přepracované vydání učebnice je na obálce graficky vyznačeno žlutým lomeným proužkem v levém dolním rohu obrázku. Matematika pro 8. roč. ZŠ - 2.díl Lineární rovnice, základy statistiky 2.přepracované vydání - Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří od nakladatelství Bookretail s.r.o. v kategorii Matematika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravená učebnice zachovává koncepci původní řady, věnuje se lineárním rovnicícm, uvádí důležitá pravidla pro řešení rovnic, učí použití na příkladech, zvláště úlohy o pohybu a úlohy o společné práci; dále se věnuje statistice (aritmetický průměr, četnost, sloupkové a kruhové diagramy).


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.