Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 7. ročník základní školy - 3.díl

Učebnice/Odborná literatura

Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 7. ročník základní školy - 3.díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Matematika pro 7.roč.ZŠ,3.díl - Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček. Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravené učebnice zachovávají koncepci původní řady, která je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Matematika pro 7. roční..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 7. ročník základní školy - 3.díl koupíte i tady

Specifikace Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 7. ročník základní školy - 3.díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 86 Kč

Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravené ... a dál?

Produkt Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 7. ročník základní školy - 3.díl

Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 7. ročník základní školy - 3.díl - parametry

Název produktu: Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 7. ročník základní školy - 3.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 86 Kč
Maximální cena: 146 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Matematika pro 7.roč.ZŠ,3.díl - Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček. Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravené učebnice zachovávají koncepci původní řady, která je aktualizována (měna při placení nákupů, výše cen atd.). Je zařazena i řada nových úloh ukazujících důležitost matematických poznatků pro život a podněcujících žáky k plnění různých úkolů a vyhledávání informací. Jsou posíleny nestandardní aplikační úlohy a problémy (např. rozvoj geometrické představivosti, kombinatorické úlohy). Mnohé úlohy vedou k zamyšlení nad problémy, které souvisejí s životním prostředím (např. úsporné žárovky, kouření). Nejvíce změn je v grafickém vybavení. Učebnice je barevná, jsou v ní zařazeny fotografie reálných objektů a situací, vtipné a motivující barevné ilustrace. Přepracované vydání učebnice je na obálce graficky vyznačeno žlutým lomeným proužkem v levém dolním rohu obrázku. Matematika pro 7.roč.ZŠ,3.díl - Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček od nakladatelství PROMETHEUS,spol. s r.o. v kategorii Matematika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravená učebnice zachovává koncepci původní řady, věnuje se zlomkům (rozšiřování i krácení, porovnávání, sčítání, odčítání, násobení a dělení); celým číslům a racionálním číslům (porovnávání, sčítání, odčítání, násobení i dělení) a hlavně se věnuje záporným celým a desetinným číslům a záporným zlomkům.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.