Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Knížka pro učitele k matematice pro 9.ročník ZŠ

Knihy

Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Knížka pro učitele k matematice pro 9.ročník ZŠ

Hodnocení: 1x
  • 5

Metodická příručka doplňuje třídílnou učebnici matematiky pro 9. ročník. Jsou v ní zařazeny alternativní postupy výkladu, náměty k práci ve třídě, hry, historické poznámky, prostě vše co může vyučujícím pomoci v jejich každodenní práci. OBSAH: A Obecná část B ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Knížka pro učitele k matematice pro 9.ročník ZŠ koupíte i tady

Specifikace Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Knížka pro učitele k matematice pro 9.ročník ZŠ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 96 Kč

Metodická příručka doplňuje třídílnou učebnici matematiky pro 9. ročník. Jsou v ní zařazeny alternativní postupy výkladu, náměty k práci ve třídě, hry, historické poznámky, prostě vše co může vyučujíc ... a dál?

Produkt Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Knížka pro učitele k matematice pro 9.ročník ZŠ

Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Knížka pro učitele k matematice pro 9.ročník ZŠ - parametry

Název produktu: Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Knížka pro učitele k matematice pro 9.ročník ZŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 96 Kč
Maximální cena: 119 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Metodická příručka doplňuje třídílnou učebnici matematiky pro 9. ročník. Jsou v ní zařazeny alternativní postupy výkladu, náměty k práci ve třídě, hry, historické poznámky, prostě vše co může vyučujícím pomoci v jejich každodenní práci.

OBSAH:

A Obecná část B Speciální část 9/1 Lomené výrazy; rovnice; soustavy rovnic 1 Lomené výrazy 2 Počítáme s lomenými výrazy 3 Souhrnná cvičení 4 Rovnice s neznámou ve jmenovateli 5 Soustavy rovnic 6 Souhrnná cvičení 9/2 Funkce; podobnost; goniometrické funkce 1 Funkce 2 Lineární funkce 3 Ze světa nelineárních funkcí 4 Souhrnná cvičení 5 Podobnost 6 Goniometrické funkce 7 Souhrnná cvičení 9/3 Jehlan, kužel, koule; finanční matematika 1 Jehlan 2 Kužel 3 Koule 4 Souhrnná cvičení 5 Základy finanční matematiky 6 Souhrnná cvičení Knížka pro učitele k matematice pro 9.ročník ZŠ - Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří. Knížka pro učitele k matematice pro 9.ročník ZŠ - Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.