Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Knížka pro učitele k matematice pro 6.ročník ZŠ

Knihy

Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Knížka pro učitele k matematice pro 6.ročník ZŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

Metodická příručka doplňuje třídílnou učebnici matematiky pro 6. ročník základní školy. Jsou do ní zařazeny alternativní postupy výkladu, náměty k práci ve třídě, hry, historické poznámky, prostě vše co může vyučujícím pomoci v jejich každodenní práci. OBSAH: Úvod A ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Knížka pro učitele k ma..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Knížka pro učitele k matematice pro 6.ročník ZŠ koupíte i tady

Specifikace Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Knížka pro učitele k matematice pro 6.ročník ZŠ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 100 Kč

Metodická příručka doplňuje třídílnou učebnici matematiky pro 6. ročník základní školy. Jsou do ní zařazeny alternativní postupy výkladu, náměty k práci ve třídě, hry, historické poznámky, prostě vše ... a dál?

Produkt Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Knížka pro učitele k matematice pro 6.ročník ZŠ

Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Knížka pro učitele k matematice pro 6.ročník ZŠ - parametry

Název produktu: Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Knížka pro učitele k matematice pro 6.ročník ZŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 100 Kč
Maximální cena: 119 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Metodická příručka doplňuje třídílnou učebnici matematiky pro 6. ročník základní školy. Jsou do ní zařazeny alternativní postupy výkladu, náměty k práci ve třídě, hry, historické poznámky, prostě vše co může vyučujícím pomoci v jejich každodenní práci.

OBSAH:

Úvod A Obecná část B Speciální část 6/1 Opakování z aritmetiky a geometrie 1 Přirozená čísla 2 Počítáme s přirozenými čísly 3 Desetinná čísla a zlomky 4 Souhrnná cvičení 5 Črtáme, rýsujeme, měříme 6 Počítáme obvody a obsahy 7 Geometrická tělesa 8 Souhrnná cvičení 6/2 Desetinná čísla, dělitelnost 1 Tisíciny i miliontiny 2 Sčítání a odčítání desetinných čísel 3 Jednotky délky, hmotnosti a obsahu 4 Násobení desetinných čísel 5 Dělení desetinných čísel 6 Souhrnná cvičení 7 Dělitel a násobek 8 Největší společný dělitel a nejmenší společný násobek 9 Souhrnná cvičení 6/3 Úhel, osová souměrnost, trojúhelník, krychle a kvádr 1 Úhel a jeho velikost 2 Osová souměrnost 3 Trojúhelník 4 Souhrnná cvičení 5 Krychle a kvádr 6 Souhrnná cvičení Literatura Knížka pro učitele k matematice pro 6.ročník ZŠ - Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří. Knížka pro učitele k matematice pro 6.ročník ZŠ - Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.