Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Oldřich Matoušek: Základy sociální práce

Knihy

Oldřich Matoušek: Základy sociální práce

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice seznamuje s historií i současnými přístupy k sociální práci. Představuje filozofická a náboženská východiska sociální práce, historický vývoj oboru ve světe i u nás, vztah sociální politiky a sociální práce. Podrobně se věnuje významným současným paradigmatům a teoriím sociální práce (mimo jiné přístupu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79012

Jaké má kniha
Základy sociální práce
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Oldřich Matoušek: Základy sociální práce

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 545 Kč

První ucelená česká učebnice dynamicky se rozvíjejícího oboru seznamuje se základními principy a moderními metodami sociální práce. Shrnuje historický vývoj oboru a představuje současné významné teorie a modely. Podrobně se věnuje jednotlivým postupům, např. prevenci, poradenství, krizové intervenci, práci s rodinou, skupinou, komunitou a dobrovolníky aj. Na publikaci naváže speciální díl věnující se specifikům práce s různými skupinami klientů. ... a dál?

Produkt Oldřich Matoušek: Základy sociální práce

Oldřich Matoušek: Základy sociální práce - parametry

Název produktu: Oldřich Matoušek: Základy sociální práce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 545 Kč
Maximální cena: 545 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice seznamuje s historií i současnými přístupy k sociální práci. Představuje filozofická a náboženská východiska sociální práce, historický vývoj oboru ve světe i u nás, vztah sociální politiky a sociální práce. Podrobně se věnuje významným současným paradigmatům a teoriím sociální práce (mimo jiné přístupu humanistickému, existenciálnímu, systemickému, kognitivně-behoviorálnímu, antiopresivnímu, sociobiologii). Autoři rovněž analyzují různé modely v práci s menšinami a ilustrují je příklady z praxe u nás i v zahraničí. Kniha je určena studentům sociální práce, sociální pedagogiky a příbuzných oborů na univerzitách a vyšších odborných školách, sociálním pracovníkům v praxi, odborníkům v oblasti sociální politiky a státní správy. Publikace: Základy sociální práce - Oldřich Matoušek. První ucelená česká učebnice dynamicky se rozvíjejícího oboru seznamuje se základními principy a moderními metodami sociální práce. Shrnuje historický vývoj oboru a představuje současné významné teorie a modely. Podrobně se věnuje jednotlivým postupům, např. prevenci, poradenství, krizové intervenci, práci s rodinou, skupinou, komunitou a dobrovolníky aj. Na publikaci naváže speciální díl věnující se specifikům práce s různými skupinami klientů. Publikace: Základy sociální práce - Oldřich Matoušek. Oldřich MatoušekPORTÁL 2007Kniha, čeština, 310 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.