MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Oldřich Matoušek: Slovník sociální práce

Knihy

Oldřich Matoušek: Slovník sociální práce

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788073673680

Slovník sociální práce - Oldřich Matoušek. Zkušený autor vysvětluje základní termíny sociální práce, a to s ohledem na situaci u nás - k níž ke kritický - i ve světě. Slovník zahrnuje i pojmy sousedních vědních oborů, jež se na poli sociální práce nejčastěji užívají. Zahrnuta jsou hesla pokrývající tematicky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78417
skladem

Jaké má kniha
Slovník sociální práce
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Oldřich Matoušek: Slovník sociální práce

Specifikace Oldřich Matoušek: Slovník sociální práce

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 348 Kč

Kniha – autor Oldřich Matoušek, 272 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. Zkušený autor vysvětluje základní termíny sociální práce, a to s ohledem na situaci u nás - k níž ke kritický - i ve světě. Slovník zahrnuje i pojmy sousedních vědních oborů, jež se na poli sociální práce nejčastěji užívají. Zahrnuta jsou hesla pokrývající tematicky konceptuální schémata společenských věd, metody sociální práce a jiných pomáhajících oborů, instituce a organizace provádějící sociální práci. Pozornost je věnována zejména » ... a dál?

Produkt Oldřich Matoušek: Slovník sociální práce

Oldřich Matoušek: Slovník sociální práce - parametry

Název produktu: Oldřich Matoušek: Slovník sociální práce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 348 Kč
Maximální cena: 373 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Slovník sociální práce - Oldřich Matoušek. Zkušený autor vysvětluje základní termíny sociální práce, a to s ohledem na situaci u nás - k níž ke kritický - i ve světě. Slovník zahrnuje i pojmy sousedních vědních oborů, jež se na poli sociální práce nejčastěji užívají. Zahrnuta jsou hesla pokrývající tematicky konceptuální schémata společenských věd, metody sociální práce a jiných pomáhajících oborů, instituce a organizace provádějící sociální práci. Pozornost je věnována zejména sociálním službám, jejich hodnocení a organizaci i celému systému sociálního zabezpečení. Čtenář zde najde informace týkající se duševního a tělesného zdraví, jeho poruch, systému zdravotní péče, problematiky nouze, chudoby a nezaměstnanosti, pojmy z oblasti kriminologie a penologie, závislostí, hesla týkající se ohrožených skupin lidí, rizikového chování, ústavní péče aj. Slovník sociální práce - Oldřich Matoušek od nakladatelství v kategorii | Management, Marketing za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz 2. vydání. Sociální práce je praktickou činností, která se zaměřuje na odhalování zmírňování a řešení široké škály sociální problémů. Je také společenskovědním oborem,jenž tyto jevy a postupy studuje a vysvětluje. Vytváří si proto vlastí teoretické pojmy a specifické metody. Mnohé jiné pojmy sdílí s řadou dalších oborů. Zkušený autor vysvětluje základní termíny sociání príce s ohledem na situaci u nás i ve světě. Kniha je určena studentům sociální práce, sociální pedagogiky a příbuzných oborů, sociálním pracovníkům, vychovatelům, učitelům pracovníkům samosprávy, státní správy, justice i nevládních organizací. Autor knihy Oldřich Matoušek, Vydavatelstvo Portál,


Přidat recenzi pro Oldřich Matoušek: Slovník sociální práce

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.