Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Oldřich Lepil: Sbírka úloh z fyziky pro střední školy + CD

Knihy

Oldřich Lepil: Sbírka úloh z fyziky pro střední školy + CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Sbírka úloh z fyziky pro žáky středních škol obsahuje 1 336 úloh. Rozmanitost úloh obtížnosti umožňuje využívat sbírku ve všech středoškolských vzdělávacících programech. Typové příklady jsou uvedeny i s úplným řešením. Sbírku doplňuje  CD, které je kompatibilní s knižní podobou. Základní rozdíl spočívá v tom, že u ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78889
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Oldřich Lepil: Sbírka úloh z fyziky pro střední školy + CD koupíte i tady

Specifikace Oldřich Lepil: Sbírka úloh z fyziky pro střední školy + CD

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 218 Kč

Sbírka úloh z fyziky pro žáky středních škol obsahuje 1 336 úloh. Rozmanitost úloh obtížnosti umožňuje využívat sbírku ve všech středoškolských vzdělávacících programech. Typové příklady jsou uvedeny i s úplným řešením. Sbírku doplňuje  CD, které je kompatibilní s knižní podobou. Základní rozdíl spočívá v tom, že u všech úloh je uvedeno jejich úplné řešení, které si uživatel může interaktivně zobrazit. Kromě toho CD obsahuje lexikon fyzikálních pojmů středoškolské fyziky, který lze využívat samostatně, formou » ... a dál?

Produkt Oldřich Lepil: Sbírka úloh z fyziky pro střední školy + CD

Oldřich Lepil: Sbírka úloh z fyziky pro střední školy + CD - parametry

Název produktu: Oldřich Lepil: Sbírka úloh z fyziky pro střední školy + CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 218 Kč
Maximální cena: 254 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sbírka úloh z fyziky pro žáky středních škol obsahuje 1 336 úloh. Rozmanitost úloh obtížnosti umožňuje využívat sbírku ve všech středoškolských vzdělávacících programech. Typové příklady jsou uvedeny i s úplným řešením. Sbírku doplňuje  CD, které je kompatibilní s knižní podobou. Základní rozdíl spočívá v tom, že u všech úloh je uvedeno jejich úplné řešení, které si uživatel může interaktivně zobrazit. Kromě toho CD obsahuje lexikon fyzikálních pojmů středoškolské fyziky, který lze využívat samostatně, formou hypertextových odkazů lze nalézt potřebnou informaci, vztah, fyzikální veličinu apod. CD obsahuje také vybrané tabulky hodnot fyzikální veličin a přehled důležitých fyzikálních konstant. Elektronické zpracování umožňuje uživateli vybrat a sestavit úlohy do podoby písemné zkoušky. Řešení úloh je důležitá část vyučování fyziky. Úlohy podporují u žáků samostatnost a aktivitu, přesně v soulady s posledními trendy vzdělávání, proto by jim měl každý učitel věnobvat patřičnou pozornost. Výběr úloh ve sbírce kopíruje učebnice fyziky pro gymnázia. Typové příklady jsou uvedeny s úplným řešením. Sbírka provází žáky celým studiem a slouží jako skvělá pomůcka pro přípravu na přijímací zkoušku na vysokou školu. Publikace: Sbírka úloh z fyziky pro střední školy + CD - O.Lepil - M.Bednařík - M.Široká. Řešení úloh je jednou z nejdůležitějších složek vyučování fyziky a

každý učitel by těmto činnostem měl věnovat maximální pozornost.

Úlohy slouží nejen k prohlubování vědomostí, ale vedou žáka k

samostatnosti a aktivitě, jak to požadují současné tendence

fyzikálního vzdělávání. Výběr úloh ve sbírce a jejich uspořádání do

kapitol navazuje na tematickou řadu učebnic fyziky pro gymnázia.

Sbírka obsahuje 1 336 úloh. Vybrané typové příklady jsou uvedeny s

úplným řešením. Rozmanitost úloh různé obtížnosti umožňuje využívat

sbírku ve všech středoškolských vzdělávacích programech. Sbírka je

již řadu let úspěšně využívána ve školské praxi. Je dobrou

pomůckou, která žáka střední školy provází celým studiem a usnadní

mu i zvládnutí přijímací zkoušky na vysokou školu. V návaznosti na

knižní vydání sbírky byla zpracována také její elektronická verze,

která je s knižní podobou zcela kompatibilní. Publikace: Sbírka úloh z fyziky pro střední školy + CD - O.Lepil - M.Bednařík - M.Široká. Sbírka úloh pro SŠ Fyzika - + CD - PROMETHEUS - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 270 str. - ISBN: 80-7196-266-X Oldřich Lepil+ CDPROMETHEUSKniha, čeština, 270 stranknížka + CD


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.