Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Oldřich Lepil: Fyzika pro gymnázia - Optika

Učebnice/Odborná literatura

Oldřich Lepil: Fyzika pro gymnázia - Optika

Hodnocení: 21x
  • 3.95238

PROMETHEUS Fyzika pro gymnázia je další z dílů učebnic tohoto vykladatelství. Tento díl je zaměřený na optiku a v knížce je doslova vyčerpávající množství informací včetně praktických rad a ilustrací. Obsahuje CD. Další z řady učebnic fyziky pro gymnázia. Učebnice jsou zpracovány podle tematických celků. Lze je využít ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79118
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Oldřich Lepil: Fyzika pro gymnázia - Optika

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 148 Kč

Obsahuje CD. Další z řady učebnic fyziky pro gymnázia. Učebnice jsou zpracovány podle tematických celků. Lze je využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací. Text je graficky upraven tak, že učiteli umožňuje vybrat učivo podle úrovně žáků ve třídě a podle počtu hodin fyzice přidělených. Učebnice lze využít nejen na gymnáziích, ale i na ostatních středních školách. V dotisku 3. vydání z roku 2008 byly doplněny klíčové kompetence, které učebnice utváří a rozvíjí, očekávané výstupy, k jejichž dosažení » ... a dál?

Produkt Oldřich Lepil: Fyzika pro gymnázia - Optika

Oldřich Lepil: Fyzika pro gymnázia - Optika - parametry

Název produktu: Oldřich Lepil: Fyzika pro gymnázia - Optika
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 148 Kč
Maximální cena: 152 Kč
Ušetríte až: 4 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.95 bodů z 5
Počet hodnocení: 21 x
Hodnocení:
  • 3.95238
Podrobný popis:

PROMETHEUS Fyzika pro gymnázia je další z dílů učebnic tohoto vykladatelství. Tento díl je zaměřený na optiku a v knížce je doslova vyčerpávající množství informací včetně praktických rad a ilustrací.

Obsahuje CD. Další z řady učebnic fyziky pro gymnázia. Učebnice jsou zpracovány podle tematických celků. Lze je využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací. Text je graficky upraven tak, že učiteli umožňuje vybrat učivo podle úrovně žáků ve třídě a podle počtu hodin fyzice přidělených. Učebnice lze využít nejen na gymnáziích, ale i na ostatních středních školách. V dotisku 3. vydání z roku 2008 byly doplněny klíčové kompetence, které učebnice utváří a rozvíjí, očekávané výstupy, k jejichž dosažení učebnice směřuje a průřezová témata, jejichž realizaci učebnice napomáhá. Učebnici vhodně doplňuje publikace Příručka pro učitele fyziky na střední škole (autoři Oldřich Lepil a Emanuel Svoboda), jejímž cílem je pomoc učitelům při realizaci ŠVP. V kapitole 1 jsou shrnuty základní materiály, z nichž ŠVP vychází, a v kapitole 2 jsou přehledně uvedeny možné varianty zpracování obsahu učiva při různé hodinové dotaci fyziky. Obsáhlá je kapitola 3, která tvoří jádro příručky, a obsahuje metodické poznámky k vybraným částem učiva. Inspirací pro učitele mohou být trendy ve vývoji obsahu fyzikálního vzdělávání, metod a prostředků výuky, přehledně uvedené v kapitole 4. Příručku uzavírá výběr další studijní literatury a informačních zdrojů, z nichž lze čerpat náměty pro výuku.   Autor: Oldřich LepilNakladatelství: PROMETHEUSVazba: Brožovaná bez přebalu leskláRozměry (výška x šířka x tloušťka): 127x127x15 mmISBN: 978-80-7196-384-4 Oldřich LepilOptikaPROMETHEUS 2010Kniha, čeština


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.