Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Oldřich Lepil: Fyzika pro gymnázia - Elektřina a magnetismus

Knihy

Oldřich Lepil: Fyzika pro gymnázia - Elektřina a magnetismus cena od 0 Kč

Oldřich Lepil: Fyzika pro gymnázia - Elektřina a magnetismus

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Fyzika pro gymnázia - Elektřina a magnetismus - O.Lepil - P.Šedivý. Další z řady monotematických učebnic fyziky pro gymnázia. Lze ji využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací fyziky. Text je graficky upraven tak, že učiteli umožňuje vybrat učivo podle úrovně žáků ve třídě a podle počtu hodin fyzice ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Oldřich Lepil: Fyzika pro gymnázia - Elektřina a magnetismus - parametry

Název produktu: Oldřich Lepil: Fyzika pro gymnázia - Elektřina a magnetismus
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Fyzika pro gymnázia - Elektřina a magnetismus - O.Lepil - P.Šedivý. Další z řady monotematických učebnic fyziky pro gymnázia. Lze ji využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací fyziky. Text je graficky upraven tak, že učiteli umožňuje vybrat učivo podle úrovně žáků ve třídě a podle počtu hodin fyzice přidělených. Učebnice lze využít nejen na gymnáziích, ale i na ostatních středních školách. V 6. vydání byly nově doplněny klíčové kompetence, které učebnice utváří a rozvíjí, očekávané výstupy, k jejichž dosažení učebnice směřuje a průřezová témata, jejichž realizaci učebnice napomáhá. Učebnici vhodně doplňuje publikace Příručka pro učitele fyziky na střední škole (autoři Oldřich Lepil a Emanuel Svoboda), jejímž cílem je pomoc učitelům při realizaci ŠVP. V kapitole 1 jsou shrnuty základní materiály, z nichž ŠVP vychází, a v kapitole 2 jsou přehledně uvedeny možné varianty zpracování obsahu učiva při různé hodinové dotaci fyziky. Obsáhlá je kapitola 3, která tvoří jádro příručky, a obsahuje metodické poznámky k vybraným částem učiva. Inspirací pro učitele mohou být trendy ve vývoji obsahu fyzikálního vzdělávání, metod a prostředků výuky, přehledně uvedené v kapitole 4. Příručku uzavírá výběr další studijní literatury a informačních zdrojů, z nichž lze čerpat náměty pro výuku. Publikace: Fyzika pro gymnázia - Elektřina a magnetismus - O.Lepil - P.Šedivý. Učebnice je součástí ucelené řady tematicky zaměřených učebnic fyziky.Svým poje- tím,způsobem výkladu učiva a použitou terminologií navazuje na předcházející uče bnice-Mechanika,Molekulová fyzika a termika a Mechanické kmitání a vlnění. Je určena především pro výuku na gymnáziu ve vzdělávacích programech s větší hodinovou dotací předmětu fyzika a obsahem i zpracováním odpovídá přírodovědně zaměřené výuce. Protože učitelé mají možnost volby různých vzdělávacích cest,ne- ní jednoznačně stanoveno, ve kterém ročníku má být učivo v učebnici obsažené probíráno.Vzhledem k návaznostem na předcházející učebnice a s ohledem na přípravu žáků v matematice by bylo optimální, kdyby výuka podle této učebnice byla náplní výuky fyziky ve třetím ročníku 4-letého gymnázia,popř. v sedmém ročníku 8-letého gymnázia. Oldřich Lepil; Přemysl ŠedivýElektřina a magnetismusPROMETHEUS 2010Kniha, čeština, 342 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.