Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Oldřich Haragsim: Medovice a včely

Knihy naučná literatura

Oldřich Haragsim: Medovice a včely

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Medovice je sladká tekutina, kterou sbírají včely na jehličí, listech a větévkách rostlin. Přinášejí ji do úlu a tvoří z ní med, který je znám pod názvem "lesní". Medovice je bohatým zdrojem včelí snůšky a závisí na ní úspěch včelaření v lesnatých oblastech naší země. Autor do této příručky shrnul své ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Medovice a včely
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Oldřich Haragsim: Medovice a včely koupíte i tady

Specifikace Oldřich Haragsim: Medovice a včely

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 141 Kč

Na celkové produkci medu se u nás významně podílí tzv. lesní med. Je to med z medovice, sladké tekutiny, kterou včely sbírají na jehličí a listech stromů. Vytváří ji hmyz (mšice, červci, mery) žijící ... a dál?

Produkt Oldřich Haragsim: Medovice a včely

Oldřich Haragsim: Medovice a včely - parametry

Název produktu: Oldřich Haragsim: Medovice a včely
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 141 Kč
Maximální cena: 220 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Medovice je sladká tekutina, kterou sbírají včely na jehličí, listech a větévkách rostlin. Přinášejí ji do úlu a tvoří z ní med, který je znám pod názvem "lesní". Medovice je bohatým zdrojem včelí snůšky a závisí na ní úspěch včelaření v lesnatých oblastech naší země.

Autor do této příručky shrnul své celoživotní praktické zkušenosti i teoretické poznatky o hmyzu produkujícím medovici. Kromě základů biologie tohoto hmyzu se zabývá i činiteli, kteří ovlivňují medovicovou snůšku. Jednotliví producenti medovice jsou popsáni přehledně podle živných dřevin, to včelařům velmi usnadní orientaci v této problematice. Kniha poskytuje mnoho praktických rad, jak tento významný zdroj snůšky prakticky využít pro maximální výnos ze včelaření.

Text je doplněn originálními snímky producentů medovice, kresbami a rozsáhlými přehledy včelařsky významných rostlin i producentů medovice. Na celkové produkci medu se u nás významně podílí tzv. lesní med. Je to med z medovice, sladké tekutiny, kterou včely sbírají na jehličí a listech stromů. Vytváří ji hmyz (mšice, červci, mery) žijící na lesních dřevinách. Příručka se podrobně zabývá všemi faktory produkce medovicového medu, tj. medovicí, biologií jejích producentů, hostiteli producentů (lesními dřevinami) i praktickými otázkami včelaření zaměřeného za získání maximálního výnosu medu. Medovice a včely - Oldřich Haragsim od authora Oldřich Haragsim a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.