Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Oikoymenh Řeč o ožití Čech / Oratio de Boemiae reviviscentia

Knihy

Oikoymenh Řeč o ožití Čech / Oratio de Boemiae reviviscentia

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Řeč o ožití Čech / Oratio de Boemiae reviviscentia - Adam Rosacius. Oslavná řeč humanistického básníka a prozaika, profesora pražské university, kterou přednesl v červenci roku 1615 na půdě pražského Karolina. V ní oslavil ožití Čech, jehož příčinou byl podle jeho mínění Majestát Rudolfa II., nastolení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79012

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Oikoymenh Řeč o ožití Čech / Oratio de Boemiae reviviscentia

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 303 Kč

Oslavná řeč humanistického básníka a prozaika, profesora pražské university, kterou přednesl v červenci roku 1615 na půdě pražského Karolina. V ní oslavil ožití Čech, jehož příčinou byl podle jeho mínění Majestát Rudolfa II., nastolení míru za vlády Matyáše II. a pominutí moru, který postihl Čechy v roce 1613. Jeho řeč vzbudila obdiv současníků a dodnes je považována za jednu z nejlepších prací české humanistické řečnické prózy. ... a dál?

Produkt Oikoymenh Řeč o ožití Čech / Oratio de Boemiae reviviscentia

Oikoymenh Řeč o ožití Čech / Oratio de Boemiae reviviscentia - parametry

Název produktu: Oikoymenh Řeč o ožití Čech / Oratio de Boemiae reviviscentia
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 303 Kč
Maximální cena: 303 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Řeč o ožití Čech / Oratio de Boemiae reviviscentia - Adam Rosacius. Oslavná řeč humanistického básníka a prozaika, profesora pražské university, kterou přednesl v červenci roku 1615 na půdě pražského Karolina. V ní oslavil ožití Čech, jehož příčinou byl podle jeho mínění Majestát Rudolfa II., nastolení míru za vlády Matyáše II. a pominutí moru, který postihl Čechy v roce 1613. Jeho řeč vzbudila obdiv současníků a dodnes je považována za jednu z nejlepších prací české humanistické řečnické prózy. Publikace: Řeč o ožití Čech / Oratio de Boemiae reviviscentia - Adam Rosacius.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.