Ohraničující kabel 150m Gardena
Ohraničující kabel 150m Gardena

Ohraničující kabel 150m Gardena

80% 1x
od 679 Kč

Pro rozšíření/vymezení plochy, která má být sečena.

Jakmile je ohraničující kabel GARDENA nainstalován, robotická sekačka na trávu okamžitě ví, kde má sekat. Malá kazeta o délce 50 metrů je obzvláště praktická, pokud jsou na trávníku nově vysázené oblasti nebo nově upravené části zahrady budou vyžadovat opětovné položení drátu. Požadovanou délku lze jednoduše přidat ke stávajícímu vodiči. Stejný drát také slouží jako vodicí drát,…

Artexpolna.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Neznámá dodací lhůta
1 700 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Ohraničující kabel 150m Gardena
Výrobce: GARDENA
Minimální cena: 679 Kč
Maximální cena: 1 700 Kč
Ušetříte až: 1 021 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Pro rozšíření/vymezení plochy, která má být sečena.

Jakmile je ohraničující kabel GARDENA nainstalován, robotická sekačka na trávu okamžitě ví, kde má sekat. Malá kazeta o délce 50 metrů je obzvláště praktická, pokud jsou na trávníku nově vysázené oblasti nebo nově upravené části zahrady budou vyžadovat opětovné položení drátu. Požadovanou délku lze jednoduše přidat ke stávajícímu vodiči. Stejný drát také slouží jako vodicí drát, navádějící robotickou sekačku zpět do nabíjecí stanice. Při spojování dvou vodičů vždy používejte originální spojku GARDENA.

Po položení GARDENA ohraničujícího vodiče GARDENA robotická sekačka na trávu okamžitě pozná, v jakém prostoru má provádět sečení. Malá kazeta s 50 metry je zvláště praktická v případě nově osázených travnatých ploch nebo nové úpravy části zahrady, kde je nutné ohraničující vodič znovu položit. Potřebnou délku lze jednoduše přidat ke stávajícímu vodiči. Stejný vodič slouží také jako vodicí drát, který navádí robotickou sekačku zpět k nabíjecí stanici. V případě, že potřebujete spojit dva ohraničující dráty, používejte pouze originální GARDENA konektory. - Délka: 50 m ilustrační foto  Zde sekat: definování prostoru, ve kterém bude robotická sekačka pracovat Po umístění ohraničujícího vodiče GARDENA robotická sekačka R40Li okamžitě ví , kde má sekat. Součástí balení robotické sekačky je 150 m dlouhý ohraničující vodič. U větších ploch můžete ohraničující vodič nastavit a požadovanou délku jednoduše přidat. Stejně jako drát, který slouží jako vodící a ukazuje robotické sekačce cestu zpět k nabíjecí stanici. Při spojování dvou kusů ohraničujícího vodiče používejte pouze originální GARDENA spojku.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze