Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Oftagel gel 10 g

Léky

Oftagel gel 10 g

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Pro léčbu suchého zánětu spojivky a rohovky a příznaků syndromu suchého oka. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: OFTAGELoční gelcarbomerum 974PPřečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek OFTAGEL musíte používat ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Oftagel gel 10 g koupíte i tady

Specifikace Oftagel gel 10 g

Kategorie Léky
Výrobce URSAPHARM
Nejnižší cena 79 Kč

Přípravek se používá pro léčbu suchého zánětu spojivky a rohovky a příznaků syndromu suchého oka. Důležitou vlastností očního gelu používaného na zmírnění těžkostí spojených se syndromem suchého oka je udržovat neporušenost slzného filmu, který chrání oko a dobré kluzké vlastnosti. ... a dál?

Produkt Oftagel gel 10 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Oftagel gel 10 g - parametry

Název produktu: Oftagel gel 10 g
Výrobce: URSAPHARM
Minimální cena: 79 Kč
Maximální cena: 110 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Pro léčbu suchého zánětu spojivky a rohovky a příznaků syndromu suchého oka. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: OFTAGELoční gelcarbomerum 974PPřečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek OFTAGEL musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.- Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 5 dnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.V této příbalové informaci najdete:1. Co je OFTAGEL a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete OFTAGEL používat3. Jak se OFTAGEL používá4. Možné nežádoucí účinky5. Uchovávání přípravku OFTAGEL6. Další informace1. CO JE OFTAGEL A K ČEMU SE POUŽÍVÁOFTAGEL se používá pro léčbu suchého zánětu spojivky a rohovky a příznaků syndromu suchého oka.Důležitou vlastností očního gelu používaného na zmírnění těžkostí spojených se syndromem suchého oka je udržovat neporušenost slzného filmu, který chrání oko a dobré kluzké vlastnosti. Pro dosažení těchto vlastností obsahuje oční gel OFTAGEL karbomer, nový vysokomolekulární polymer. Karbomer zvyšuje viskozitu očních kapek a prodlužuje dobu kontaktu s okem, čímž se snižuje oční podráždění. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE OFTAGEL POUŽÍVATNepoužívejte OFTAGEL- Jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na karbomer nebo na kteroukoli další složku přípravku OFTAGEL, oční gel.Zvláštní opatrnosti při použití přípravku OFTAGEL je zapotřebí- Při léčbě očním gelem OFTAGEL se nesmí používat měkké kontaktní čočky.- Tvrdé kontaktní čočky před aplikací přípravku vyjměte a než si je opět nasadíte, vyčkejte nejméně 15 minut po aplikaci přípravku.Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky2/4Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu.Pokud je místně do oka podáváno více přípravků, musí být podávány odděleně a odstupem alespoň 15 minut. Oftagel musí být podán jako poslední.Těhotenství a kojeníBezpečnost přípravku Oftagel nebyla u těhotných a kojících žen sledována. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék.Řízení dopravních prostředků a obsluha strojůPo několik minut po aplikaci se může objevit rozmazané vidění. Před tím, než začnete řídit, vyčkejte, dokud se zraková ostrost neupraví k normálu.Důležitá informace o některých složkách přípravku OFTAGELOční gel OFTAGEL, obsahuje benzalkonium-chloridOční gel Oftagel obsahuje benzalkonium chlorid, který mění barvu měkkých kontaktních čoček. Zabraňte styku s měkkým


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.