Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Oeconomica Přímé zahraniční investice a regionální rozvoj - René Wokoun a kol.

Učebnice/Odborná literatura

Oeconomica Přímé zahraniční investice a regionální rozvoj - René Wokoun a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace představuje teoretický rámec lokalizace firmy a přímých zahraničních investic. Dále se zaměřuje na vývoj přílivu a regionálního rozložení přímých zahraničních investic v České republice a na Slovensku a s tím souvisícím popisem legislativního, institucionálního a socioekonomického rámce podpory vstupu PZI, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85526

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Oeconomica Přímé zahraniční investice a regionální rozvoj - René Wokoun a kol.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 587 Kč

Publikace představuje teoretický rámec lokalizace firmy a přímých zahraničních investic. Dále se zaměřuje na vývoj prílivu a regionálního rozložení přímých zahraničních investic v České republice a na Slovensku a s tím souvisícím popisem legislativního, institucionálního a socioekonomického rámce podpory vstupu PZI, včetně analýzy realizace investičních pobídek obou zemí. Přímé zahraniční investice a regionální rozvoj - René Wokoun a kol. od authora René Wokoun a kol. a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé » ... a dál?

Produkt Oeconomica Přímé zahraniční investice a regionální rozvoj - René Wokoun a kol.

Oeconomica Přímé zahraniční investice a regionální rozvoj - René Wokoun a kol. - parametry

Název produktu: Oeconomica Přímé zahraniční investice a regionální rozvoj - René Wokoun a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 587 Kč
Maximální cena: 587 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace představuje teoretický rámec lokalizace firmy a přímých zahraničních investic. Dále se zaměřuje na vývoj přílivu a regionálního rozložení přímých zahraničních investic v České republice a na Slovensku a s tím souvisícím popisem legislativního, institucionálního a socioekonomického rámce podpory vstupu PZI, včetně analýzy realizace investičních pobídek obou zemí. Další části publikace se zaměřují na problematiku PZI lokalizovaných v průmyslových zónách, specifika investování v IT sektoru, cestovním ruchu a významu lidských zdrojů. Závěrečné části publikace jsou věnovány rámcovému porovnání podmínek vstupu PZI do slovenské a české ekonomiky a otázkám role regionální politiky v podpoře vstupu PZI a podpoře znalostní ekonomiky


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.