Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Oeconomica Politické systémy Latinské Ameriky - Jan Němec

Učebnice/Odborná literatura

Oeconomica Politické systémy Latinské Ameriky - Jan Němec

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace z řady komparací politických systémů se věnuje systémům vybraných zemí Latinské Ameriky. Vedle úvodní kapitoly, která vytyčuje základní témata dosavadního studia a politologického výzkumu Latinské Ameriky a vymezuje některé obecné pojmy a koncepty, jsou v knize obsaženy případové studie Argentiny, Bolívie, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Oeconomica Politické systémy Latinské Ameriky - Jan Němec koupíte i tady

Specifikace Oeconomica Politické systémy Latinské Ameriky - Jan Němec

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 640 Kč

Publikace z řady komparací politických systémů se věnuje systémům vybraných zemí Latinské Ameriky. Vedle úvodní kapitoly, která vytyčuje základní témata dosavadního studia a politologického výzkumu La ... a dál?

Produkt Oeconomica Politické systémy Latinské Ameriky - Jan Němec

Oeconomica Politické systémy Latinské Ameriky - Jan Němec - parametry

Název produktu: Oeconomica Politické systémy Latinské Ameriky - Jan Němec
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 640 Kč
Maximální cena: 705 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace z řady komparací politických systémů se věnuje systémům vybraných zemí Latinské Ameriky. Vedle úvodní kapitoly, která vytyčuje základní témata dosavadního studia a politologického výzkumu Latinské Ameriky a vymezuje některé obecné pojmy a koncepty, jsou v knize obsaženy případové studie Argentiny, Bolívie, Brazílie, Chile, Kolumbie, Mexika a Venezuely. Výběr zemí není vyčerpávající, nicméně zvolené případy reprezentují určité fenomény, jejichž rozbor je klíčový pro pochopení politického dění v celém regionu. Jedním z centrálních témat publikace je otázka, zda se politické systémy těchto zemí ve svých rysech přibližují, či zda se s postupem času od sebe vzdalují. Tedy zda je možné hovořit o latinskoamerické identitě i z pohledu fungování politických systémů. Publikace je určena především studentům politologie a iberoamerikanistiky, ale osloví i širší veřejnost.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.