Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Oeconomica Evropeizace zahraniční politiky v oblasti lidských práv - Štěpánka Zemanová

Učebnice/Odborná literatura

Oeconomica Evropeizace zahraniční politiky v oblasti lidských práv - Štěpánka Zemanová cena od 0 Kč

Oeconomica Evropeizace zahraniční politiky v oblasti lidských práv - Štěpánka Zemanová

Hodnocení: 1x
  • 4

Studium evropeizace patří v současnosti k dynamickým součástem ekonomických, politických i právních věd. Předmět zájmu představují zejména vzájemné interakce mezi členskými státy EU a Unií, resp. změny vznikající ve vnitřním prostředí států v souvislosti s prohlubováním integračních procesů nebo s pokračujícím ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Oeconomica Evropeizace zahraniční politiky v oblasti lidských práv - Štěpánka Zemanová - parametry

Název produktu: Oeconomica Evropeizace zahraniční politiky v oblasti lidských práv - Štěpánka Zemanová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Studium evropeizace patří v současnosti k dynamickým součástem ekonomických, politických i právních věd. Předmět zájmu představují zejména vzájemné interakce mezi členskými státy EU a Unií, resp. změny vznikající ve vnitřním prostředí států v souvislosti s prohlubováním integračních procesů nebo s pokračujícím rozšiřováním Unie. Publikace Evropeizace zahraniční politiky v oblasti lidských práv sleduje specifický okruh otázek, která dnes tvoří významnou součást zahraničních politik členských zemí EU i vnější politiky EU jako celku, ale ani v českém ani v mezinárodním výzkumu zatím nezískal dostatečnou pozornost. Jde o kombinaci tradičních a nových prvků souboru nástrojů sloužících k posilování úcty k lidským právům a respektování lidských práv v nedemokratických nebo transformujících se zemích. V teoretickém úvodu propojuje aktuální přístupy ke sledování a interpretaci evropeizačních tendencí s moderními metodami analýzy zahraniční politiky. Poté se zaměřuje především na podporu lidských práv

prostřednictvím klasických diplomatických instrumentů, politického dialogu, ekonomické pomoci a hospodářských sankcí. Konkrétní příklady čerpá z praxe České republiky, Německa, Nizozemska, Švédska a Velké Británie. Publikace vznikla za podpory Grantové agentury České republiky jako součást řešení projektu č. 407/06/P020.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.