Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Od staré stavby k nízkoenergetickému a pasivnímu domu

Knihy naučná literatura

Od staré stavby k nízkoenergetickému a pasivnímu domu

Hodnocení: 1x
  • 4

Od staré stavby k nízkoenergetickému a pasivnímu domu - Ingo a kolektiv Ladener Heinz Gabriel. Tato publikace pojednává o zvláštních podmínkách energetické renovace budov. Autoři se zabývají různými typy budov a nabízejí doporučení pro projektování a provádění sanačních zásahů. Ve stavebnětechnické části jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.87515
skladem

Jaké má kniha
Od staré stavby k nízko..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Od staré stavby k nízkoenergetickému a pasivnímu domu koupíte i tady

Specifikace Od staré stavby k nízkoenergetickému a pasivnímu domu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 251 Kč

Tato publikace pojednává o zvláštních podmínkách energetické renovace budov. Autoři se zabývají různými typy budov a nabízejí doporučení pro projektování a provádění sanačních zásahů. Ve stavebnětechnické části jsou představeny doporučené materiály a osvědčené konstrukce pro tepelné izolace a řešení pro obnovu domovní techniky. V řadě tabulek jsou srovnávány parametry a uživatelské vlastnosti budov a jejich vybavení před a po sanaci. V závěru je představeno dvanáct sanovaných budov podrobně demonstrujících, jak » ... a dál?

Produkt Od staré stavby k nízkoenergetickému a pasivnímu domu

Od staré stavby k nízkoenergetickému a pasivnímu domu - parametry

Název produktu: Od staré stavby k nízkoenergetickému a pasivnímu domu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 251 Kč
Maximální cena: 398 Kč
Ušetríte až: 147 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Od staré stavby k nízkoenergetickému a pasivnímu domu - Ingo a kolektiv Ladener Heinz Gabriel. Tato publikace pojednává o zvláštních podmínkách energetické renovace budov. Autoři se zabývají různými typy budov a nabízejí doporučení pro projektování a provádění sanačních zásahů. Ve stavebnětechnické části jsou představeny doporučené materiály a osvědčené konstrukce pro tepelné izolace a řešení pro obnovu domovní techniky. V řadě tabulek jsou srovnávány parametry a uživatelské vlastnosti budov a jejich vybavení před a po sanaci. V závěru je představeno dvanáct sanovaných budov podrobně demonstrujících, jak mohou být starší domy s nízkými náklady přizpůsobeny dnešním požadavkům a potřebám bydlení při minimální energetické náročnosti. Od staré stavby k nízkoenergetickému a pasivnímu domu - Ingo a kolektiv Ladener Heinz Gabriel od nakladatelství Ing. Miroslav Hrdina - HEL v kategorii Hobby | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.