Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Karabiny » Srovnání cen Ocún Kestrel 5+1

Karabiny

Ocún Kestrel 5+1

Hodnocení: 1x
  • 4

Ocun Kestrel pack 5+1 je balení šesti ultralehkých karabin s drátovým zámkem v různých barvách. Vhodné jsou pro veškeré lezecké aktivity, kde oceníte minimální hmotnost a rozměry bez vlivu na odolnost. Kestrel pack 5+1 od značky Ocun je balení šesti různě barevných karabin o velmi nízké hmotnosti s drátěným zámkem. I ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ocún Kestrel 5+1

Kategorie Karabiny
Výrobce Ocun
Nejnižší cena 842 Kč

Karabiny Ocún Kestrel 5+1: velmi lehké horolezecké karabiny ideální pro využití ve friendech nebo vklíněncích, smyčkách. Proto jsou i barevně odlišené. Můžete je sladit s barvou friendů. Jsou zajímavé svojí váhou 25 g.   Hmotnost: 25 gPevnost v podélné ose: 23 kNPevnost v příčné ose: 8 kNPevnost s otevřeným zámkem: 7 kNMateriál: slitina hliníku, hot forged (kované za tepla)Norma: EN 12275, CE certifikát  ... a dál?

Produkt Ocún Kestrel 5+1

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Ocún Kestrel 5+1 - parametry

Název produktu: Ocún Kestrel 5+1
Výrobce: Ocun
Minimální cena: 842 Kč
Maximální cena: 895 Kč
Ušetríte až: 53 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ocun Kestrel pack 5+1 je balení šesti ultralehkých karabin s drátovým zámkem v různých barvách. Vhodné jsou pro veškeré lezecké aktivity, kde oceníte minimální hmotnost a rozměry bez vlivu na odolnost. Kestrel pack 5+1 od značky Ocun je balení šesti různě barevných karabin o velmi nízké hmotnosti s drátěným zámkem. I přes malé rozměry karabiny nepřišla průchodnost ani ergonomie karabiny zkrátka, neboť díky použité slitině hliníku AI7075 kované za tepla (Hot forging) byly rozměry a pevnost maximálně optimalizovány. Karabiny jsou vhodné zejména na technické lezení, lezení v horách,ale i další lezecké aktivity. 

Hlavní přednosti produktu:

drátěný zámek

 

hmotnost 25 g

světlost zámku 20 mm

pevnost v podélném směru 23 kN

pevnost v příčném směru 8 kN

pevnost s otevřeným zámkem 7 kN

certifikace: EN 12275

Karabiny značky Ocun: OCÚN KESTREL 5+1  Balení 5+1 karabiny. Ultralehká karabina různých barev s drátěným zámkem, která vyrobeny technologií "Hot Forging" - kováním za tepla, což jim dodává skvělé vlastnosti zejména v poměru hmotnosti a nosnosti . KESTREL karabiny od českého výrobce jsou vhodné pro lezení v horách, technické lezení a další lezecké aktivity . Ergonomie a průchodnost zámku jsou snadné, manipulace v rukavicích taktéž. Vhodné jako pomocné při práci nejen ve výškách. Nebo také na klíče! Mix barev! Parametry produktu OCÚN KESTREL 5+1 : Hmotnost: 25g Pevnost v podélné ose: 23kN Pevnost v příčné ose: 8kN Pevnost s otevřeným zámkem: 7kN Certifikace: EN 12275 Karabiny Ocún Kestrel  lze zakoupit i jednotlivě.  Lehký drátový zámek zamezuje samovolnému pootevření a nezamrzá Řada lehkých minikarabin s drátovým zámkem, které si co do pevnosti nezadají s karabinami klasickými. Při práci se skvěle hodí, díky své minimální váze, malým rozměrům a vysoké pevnosti, jako ideální pomocná karabina. nízká váha Kestrel – pack 5+1 Kestrel Dose (60 ks) – rovnoměrné zastoupení šesti barev   Technické parametry Pevnost:   23kN   8kN   7kN Světlost:  20mm Hmotnost: 25g Typ: EN 12275 Karabiny Ocún Kestrel 5+1: velmi lehké horolezecké

karabiny ideální pro využití ve friendech nebo vklíněncích, smyčkách.

Proto jsou i barevně odlišené. Můžete je sladit s barvou friendů. Jsou

zajímavé svojí váhou 25 g.   Hmotnost: 25 g

Pevnost v podélné ose: 23 kN

Pevnost v příčné ose: 8 kN

Pevnost s otevřeným zámkem: 7 kN

Materiál: slitina hliníku, hot forged (kované za tepla)

Norma: EN 12275, CE certifikát

  Výhodný set 6-ti drátěných karabin Ocun Kestrel s leštěným povrchem. Hlavním rysem těchto Karbin je kombinace rozměrové a pevnostní optimalizace, kterou umožňuje slitina Al 7075. Karabiny Kestrel jsou vhodné hlavně pro lezení v horách, technické lezení a další lezecké aktivity, kde oceníte minimalizovanou hmotnost a rozměry.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.