Obsession Dětský kusový koberec Torino kids 231 STREET 80x120
Obsession Dětský kusový koberec Torino kids 231 STREET 80x120

TOP 8 Obsession Dětský kusový koberec Torino kids 231 STREET 80x120

100%
od 1 149 Kč
Fantastický koberec do dětského pokoje, který potěší kluky i holky. Koberec nemá klasický vlas, ale je vyroben ze 100% polyesteru utkaného do nízkých, pevně utažených smyček, na které je natištěn vzor. Díky tomu se koberec snadno čistí. Polyester je navíc jemný materiál, proto ani smyčkový koberec není tvrdý. Zkrátka ideální koberec na dětské hraní. Pro děti, které mají rády zvířátka nebo silnice se jedná o skvělý dárek. Garantujeme jejich…
Mujkoberec.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
1 149 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Obsession Dětský kusový koberec Torino kids 231 STREET 80x120
Výrobce: OBSESSION
Minimální cena: 1 149 Kč
Maximální cena: 1 149 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5,00 bodů z 5
Hodnocení:
5

Popis produktu

Fantastický koberec do dětského pokoje, který potěší kluky i holky. Koberec nemá klasický vlas, ale je vyroben ze 100% polyesteru utkaného do nízkých, pevně utažených smyček, na které je natištěn vzor. Díky tomu se koberec snadno čistí. Polyester je navíc jemný materiál, proto ani smyčkový koberec není tvrdý. Zkrátka ideální koberec na dětské hraní. Pro děti, které mají rády zvířátka nebo silnice se jedná o skvělý dárek. Garantujeme jejich nadšení.

Dětské kusové koberce Torino Kids od společnosti Obsession se vyrábí z měkkého polyesterového vlákna. Jedná se o pěkně barevné koberce, které rozvíjí dětskou fantazii. Mají plochý vlas, takže se velmi snadno čistí a potěší i obšitím na všech stranách. Jsou určené jak pro kluky, tak i pro holky.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.