MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Občanský zákoník. Komentář

Ostatní z kategorie knihy

Občanský zákoník. Komentář

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788074006531

Titul je viazaný na špeciálnu objednávku, ktorú nie je možné vrátiť (platia Všeobecné obchodné podmienky - časť Reklamačný poriadok)! První komentář občanského zákoníku v jednom svazku. Více než 3000 stran výkladu spojuje hloubku „velkého“ komentáře s přehledností příručního komentáře. Řeší problémy a otázky dosud ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67418
skladem

Jaké má kniha
Občanský zákoník. Komen..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Občanský zákoník. Komentář

Specifikace Občanský zákoník. Komentář

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 4 990 Kč

Kniha – autor Jan Petrov; Michal Výtisk; Vladimír Beran, 3120 stran, česky, pevná, plátěný potah. První komentář občanského zákoníku v jednom svazku. Více než 3000 stran výkladu spojuje hloubku velkého komentáře s přehledností příručního komentáře. Řeší problémy a otázky dosud jinde neřešené a novou judikaturou zatím nereflektované. Styl výkladu, provázanost a inovativní grafická podoba dovolují nabídnout plnohodnotný komentář celého předpisu, včetně novely z roku 2016. Komentář je psán praktickým, stručným a » ... a dál?

Produkt Občanský zákoník. Komentář

Občanský zákoník. Komentář - parametry

Název produktu: Občanský zákoník. Komentář
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 4 990 Kč
Maximální cena: 4 990 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Titul je viazaný na špeciálnu objednávku, ktorú nie je možné vrátiť (platia Všeobecné obchodné podmienky - časť Reklamačný poriadok)! První komentář občanského zákoníku v jednom svazku. Více než 3000 stran výkladu spojuje hloubku „velkého“ komentáře s přehledností příručního komentáře. Řeší problémy a otázky dosud jinde neřešené a novou judikaturou zatím nereflektované. Styl výkladu, provázanost a inovativní grafická podoba dovolují nabídnout plnohodnotný komentář celého předpisu, včetně novely z roku 2016. Komentář je psán praktickým, stručným a konkrétním stylem. Popisuje a analyzuje rizika a problémy a navrhuje jejich řešení; čtenář zjistí, jaká rizika mohou být s konkrétním ustanovením spojena, ať už plynou z dosavadní judikatury nebo z publikovaných doktrinálních názorů. Komentáře se opírají o zevrubnou rešerši relevantních rozhodnutí českých soudů a doktrinálních zdrojů. Odkazují ve velké míře i na použitelnou zahraniční judikaturu a literaturu. Text je přitom pečlivě strukturován a téměř

každý odstavec je nadepsán pro čtenářovu rychlou orientaci i přehled a jednotlivé části komentáře jsou propojeny vzájemnými odkazy. Do autorského kolektivu se zapojilo více než 82 právníků různých profesí; jsou v něm zastoupeni soudci Nejvyššího soudu, krajských a okresních soudů, zástupci advokacie a notářské praxe i akademické sféry. Občanský zákoník - Jan Petrov, Michal Výtisk a kolektiv od authora Jan Petrov, Michal Výtisk a kolektiv a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Přidat recenzi pro Občanský zákoník. Komentář

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.