Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen O. Carl Simonton: Návrat ke zdraví

Próza - beletrie

O. Carl Simonton: Návrat ke zdraví

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Návrat ke zdraví je určená všem pacientům s rakovinou a jejich rodinám. Popisuje léčebné metody, které jim mohou pomoci  překonat rakovinu nebo jinou životu nebezpečnou nemoc.Kniha Návrat ke zdraví je určená všem pacientům s rakovinou a jejich rodinám. Popisuje léčebné metody, které jim mohou pomoci  ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Návrat ke zdraví
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? O. Carl Simonton: Návrat ke zdraví koupíte i tady

Specifikace O. Carl Simonton: Návrat ke zdraví

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 123 Kč

Publikace z pera zkušeného onkologa a psychoterapeutů je určená všem pacientům s karcinomem a jejich rodinách. Metody v ní popsané jim pomohou překonat rakovinu či jinou životu nebezpečnou nemoc. ... a dál?

Produkt O. Carl Simonton: Návrat ke zdraví

O. Carl Simonton: Návrat ke zdraví - parametry

Název produktu: O. Carl Simonton: Návrat ke zdraví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 123 Kč
Maximální cena: 252 Kč
Ušetríte až: 129 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Návrat ke zdraví je určená všem pacientům s rakovinou a jejich rodinám. Popisuje léčebné metody, které jim mohou pomoci  překonat rakovinu nebo jinou životu nebezpečnou nemoc.Kniha Návrat ke zdraví je určená všem pacientům s rakovinou a jejich rodinám. Popisuje léčebné metody, které jim mohou pomoci  překonat rakovinu nebo jinou životu nebezpečnou nemoc. Popis Úryvek z úvodu: Každý z nás má vliv na své zdraví nebo nemoc, a to v každém okamžiku. Naše kniha může ukázat lidem, kteří onemocněli rakovinou nebo jinou vážnou nemocí, jak mohou přispět ke svému uzdravení. Rádi bychom také poradili všem, kteří nemocní nejsou, jak mohou přispět k tomu, aby si své zdraví udrželi. Používáme slovo přispět, abychom zdůraznili zásadní roli, kterou hrajeme při ovlivňování vlastního zdraví. Většina z nás předpokládá, že léčení je něčím, co se nám děje, že pokud máme nějaké zdravotní problémy, naší jedinou starostí je jít k lékaři, který nás vyléčí. Platí to pouze do určité míry. Naše kniha v žádném případě nepodceňuje roli lékaře a dalšího zdravotnického personálu, který se na léčení podílí. jejím úkolem je ukázat vám, co - vedle tradiční léčby - můžete udělat vy sami. Pochopíte-li nakolik můžete své zdraví nebo nemoc ovlivnit, bude to prvním významným krokem na vaší cestě k uzdravení. (...) Kniha Návrat ke zdraví má dvě části. V první části popisujeme teorii, na níž je založen náš psychologický přístup k léčbě rakoviny, v druhé části uvádíme program léčby pro pacienty a jejich rodiny, který používáme i u svých pacientů v Centru pro léčení a výzkum rakoviny ve Fort Worth. Kapitoly první části nejsou pokusem dokázat platnost našeho úsilí vědecké veřejnosti; je to spíše snaha poskytnout jeho jednoduché a jasné vysvětlení. Každý může posoudit sám, zda je náš přístup rozumný a zda se jím chce řídit. V poslední kapitole se zabýváme problémem soužití s milovaným člověkem, který trpí nemocí ohrožující život. Zmiňujeme v ní některé možné problémy v komunikaci, kaleidoskop pocitů a možnost většího sblížení a lásky, kterou taková zkušenost nabízí. Pokud máte rakovinu, radíme vám, abyste si tuto kapitolu nejen přečetli, ale dali ji přečíst i svému partnerovi, dětem, dalším členům rodiny a přátelům. Zveme všechny čtenáře, aby se společně s námi pokusili najít nové způsoby, jak se vyléčit z nemoci a zachovat si zdraví. Počet stran: 184 Rozměry: 145 x 205 Vazba: brožovaná Další sdělení V naší nabídce naleznete také Rakovina a já (Monika Dostálová), Jak se uzdravit z rakoviny - 15 alternativních a doplňkových metod pro obnovení zdraví, Výživou proti rakovině Jak zastavit rakovinový gen (RNDr. Johannes F. Coy, Maren Franzová) a Aktivně proti rakovině (Prof. Dr. G. Dobos, Dr. S. Kummel). Další informace o knize Návrat ke zdraví naleznete v článku Návrat ke zdraví - vůle žít. Návrat ke zdraví - a kolektiv O. Carl Simonton. Publikace z pera zkušeného onkologa a psychoterapeutů je


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.