MENU

Srovnání cen » Kosmetika a zdraví » Léky » Ostatní z kategorie léky » Srovnání cen NUX VOMICA CH9 GRA.4G

Ostatní z kategorie léky

NUX VOMICA CH9 GRA.4G

Hodnocení: 13x
  • 3.07692
EAN: 3352710527108

Pronásledují vás výbuchy hněvu, podrážděnost a bezdůvodná zlost? Jednosložkové homeopatikum NUX VOMICA CH9 GRA.4G pomáhá najít duševní rovnováhu a vnitřní klid. Je ideální pro obchodníky, manažery a další profesionály, kteří pracují s maximálním mentálním vypětím. Také podporuje detoxikační procesy v organismu. Proto přijde vhod při jarní očistě. Navíc může usnadnit odvykání od tabáku, alkoholu či drog. Mírní i akutní příznaky nepříjemné kocoviny. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.80587
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme NUX VOMICA CH9 GRA.4G

Nejlevnější nabídky

Specifikace NUX VOMICA CH9 GRA.4G

Kategorie Ostatní z kategorie léky
Výrobce BOIRON
Nejnižší cena 80 Kč

Jednosložkový homeopatický přípravek stimulující obranné mechanismy organismu specificky podle konkrétních příznaků onemocnění. Vhodný pro homeopatickou léčbu širokého spektra akutních i chronických onemocnění. Volně prodejný bez lékařského předpisu. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt NUX VOMICA CH9 GRA.4G

NUX VOMICA CH9 GRA.4G - parametry

Název produktu: NUX VOMICA CH9 GRA.4G
Výrobce: BOIRON
Minimální cena: 80 Kč
Maximální cena: 112 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.08 bodů z 5
Počet hodnocení: 13 x
Hodnocení:
  • 3.07692
Podrobný popis:

Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. S výběrem vhodného léku a volbou správného dávkování vám poradí odborník, lékař homeopat nebo lékárník. Homeopatické přípravky se používají k léčbě akutních stavů běžných onemocnění, ale pod dohledem lékaře také k léčbě chronických nemocí. Použití: Daný počet granulí se vsype do úst a nechá se zvolna rozpustit, např. pod jazykem, nezapíjí se. Lék se vstřebává do organismu ústní sliznicí, je proto žádoucí, aby v ústech v okamžiku užití nebyly přítomné některé aromatické látky (např. mentol, káva nebo tabák), které by mohly vstřebávání ovlivnit. U kojenců a malých dětí je možné granule rozpustit v malém množství vody (dodržujte doporučení odborníka, obecně však platí 10 granulí na 1 dcl kojenecké vody) a podávat dítěti po lžičkách v doporučených intervalech (1 dávka = 1 lžička). Každý den se připravuje stejným způsobem nový roztok. Více o homeopatii: Základem pro přípravu homeopatických léků jsou obvykle suroviny ...

NUX VOMICA: Homeopatický přípravek. Vzhledem k charakteru monokomponentních homeopatik nenajdete v informacích k jednotlivým produktům oblast použití (indikace) ani dávkování daného léku. Většina monokomponentních homeopatik může být předepsána při několika odlišných onemocněních, v dávkování lišícím se podle charakteru nemoci, ale také podle konkrétního zdravotního stavu pacienta. Proto není možné uvést jednu přesnou indikaci a konkrétní dávkování u každého léku. Dodržujte proto vždy doporučení odborníka, který vám přípravek doporučil.

Upozornění: Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy. U přípravku nebyl požadován důkaz účinnosti. Jestliže příznaky při používání přípravku přetrvávají, poraďte se s lékařem. Pouze k perorálnímu podání (podání ústy).

Ředění: Tento přípravek je volně prodejný v ředěních 5CH, 9CH, 15CH a 30CH. Ředění 200CH je pouze na lékařský předpis.

Jednosložkový homeopatický přípravek stimulující obranné mechanismy organismu specificky podle konkrétních příznaků onemocnění. Vhodný pro homeopatickou léčbu širokého spektra akutních i chronických onemocnění. Volně prodejný bez lékařského předpisu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací.

Nux Vomica CH9 gra.4g od výrobce BOIRON za výhodnou cenu. Z internetové lékárny Dr. Mario.


Přidat recenzi pro NUX VOMICA CH9 GRA.4G

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější výrobci:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.