Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen NUROFEN PRO DĚTI JAHODA 2000MG 100 ML

Léky na dýchání

NUROFEN PRO DĚTI JAHODA 2000MG 100 ML

Hodnocení: 1x
  • 3.5

CO JE PŘÍPRAVEK NUROFEN PRO DĚTI JAHODA A K ČEMU SE POUŽÍVÁ? Nurofen pro děti Jahoda obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě látek zodpovědných za vznik bolesti a zánětu. Svým působením snižuje horečku, zmírňuje záněty různého původu a tlumí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.63056
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace NUROFEN PRO DĚTI JAHODA 2000MG 100 ML

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce BCM
Nejnižší cena 125 Kč

CO JE PŘÍPRAVEK NUROFEN PRO DĚTI JAHODA A K ČEMU SE POUŽÍVÁ? Nurofen pro děti Jahoda obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě látek zodpovědných za vznik bolesti a zánětu. Svým působením snižuje horečku, zmírňuje záněty různého původu a tlumí mírné až středně těžké bolesti. Nurofen pro děti Jahoda se užívá ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování), dále k tlumení mírných až středně těžkých bolestí, jako jsou bolesti hlavy, » ... a dál?

Produkt NUROFEN PRO DĚTI JAHODA 2000MG 100 ML

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


NUROFEN PRO DĚTI JAHODA 2000MG 100 ML - parametry

Název produktu: NUROFEN PRO DĚTI JAHODA 2000MG 100 ML
Výrobce: BCM
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 125 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

CO JE PŘÍPRAVEK NUROFEN PRO DĚTI JAHODA A K ČEMU SE POUŽÍVÁ? Nurofen pro děti Jahoda obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě látek zodpovědných za vznik bolesti a zánětu. Svým působením snižuje horečku, zmírňuje záněty různého původu a tlumí mírné až středně těžké bolesti. Nurofen pro děti Jahoda se užívá ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování), dále k tlumení mírných až středně těžkých bolestí, jako jsou bolesti hlavy, bolesti zubů nebo uší, bolesti v krku, bolesti spojené s podvrknutím nebo zhmožděním. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK NUROFEN PRO DĚTI JAHODA UŽÍVAT Nepodávejte přípravek Nurofen pro děti Jahoda dítěti: jestliže je přecitlivě NUROFEN PRO DĚTI JAHODA

Suspenze s jahodovým aroma, pro děti ve věku od 3 měsíců do 12 let, obsahující léčivou látku ibuprofenum, určený pro krátkodobou (3-denní) léčbu horečky, včetně horečky po očkování, dále pro léčbu mírných až středně silných bolestí hlavy, v krku, zubů, bolestí při podvrtnutí, zhmoždění, apod.  Snižuje teplotu, mírní záněty a tlumí bolest. 

Není vhodné pro těhotné ženy v posledním trimestru těhotenství. O jeho užívání v těhotenství a době kojení se poraďte se svým lékařem. Přípravek obsahuje tekutý maltitol.

Užívání: obvykle užívají děti ve věku 3-12 měsíců 2,5 ml 3krát denně, 1-2 let 2,5 ml 3-4krát denně, 3-7 let 5 ml a 8-12 let 5-10 ml 3-4krát denně.

Balení: 100 ml. Čtěte příbalový leták!


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.