Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Nurofen Neo 200 mg 12 tablet

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Nurofen Neo 200 mg 12 tablet cena od 0 Kč

Nurofen Neo 200 mg 12 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

NUROFEN tiší bolest, má protizánětlivé účinky, snižuje zvýšenou teplotu. Ibuprofen zabraňuje tvorbě látek (prostaglandinů), které se v organismu podílejí na vzniku bolesti, zánětu a zvýšené teploty. NUROFEN NEO 200 MG OBALENÉ TABLETY ibuprofenum natricum dihydricum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

DOLGIT KRÉM 100 g

DOLGIT KRÉM 100 g

od 112 Kč

DOLGIT KRÉM 150 g

DOLGIT KRÉM 150 g

od 167 Kč

IBALGIN GEL 100 g

IBALGIN GEL 100 g

od 113 Kč

Nurofen Neo 200 mg 12 tablet - parametry

Název produktu: Nurofen Neo 200 mg 12 tablet
Výrobce: RECKITT BENCKISER
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

NUROFEN tiší bolest, má protizánětlivé účinky, snižuje zvýšenou teplotu. Ibuprofen zabraňuje tvorbě látek (prostaglandinů), které se v organismu podílejí na vzniku bolesti, zánětu a zvýšené teploty. NUROFEN NEO 200 MG OBALENÉ TABLETY ibuprofenum natricum dihydricum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.

Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.

Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4.

Pokud se do 3 dnů v případě horečky a do 5 dnů v případě bolesti nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Pokud užívá NUROFEN NEO 200 MG obalené tablety dítě nebo dospívající musí navštívit lékaře vždy již po 3 dnech léčby. Co naleznete v této v příbalové informaci: 1. Co je NUROFEN NEO 200 MG obalené tablety a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete NUROFEN NEO 200 MG obalené tablety užívat 3. Jak se NUROFEN NEO 200 MG obalené tablety užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5 Jak NUROFEN NEO 200 MG obalené tablety uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. CO JE NUROFEN NEO 200 MG OBALENÉ TABLETY A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek NUROFEN NEO 200 MG obalené tablety obsahuje 200 mg ibuprofenu ve formě dihydrátu sodné soli ibuprofenu. Léčivou látkou přípravku NUROFEN NEO 200 MG obalené tablety je ibuprofen, který patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léků (nesteroidních antirevmatik). Ibuprofen tiší bolest, má protizánětlivé účinky, snižuje zvýšenou teplotu. Ibuprofen zabraňuje tvorbě látek (prostaglandinů), které se v organismu podílejí na vzniku bolesti, zánětu a zvýšené teploty. Přípravek NUROFEN NEO 200 MG obalené tablety se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zad, bolesti při menstruaci, bolesti zubů, bolesti svalů a kloubů po poranění (např. pohmoždění, podvrtnutí, vymknutí) a bolest po operaci. NUROFEN NEO 200 MG obalené tablety je dále vhodný ke zmírnění příznaků chřipky a nachlazení, jako je bolest v krku, bolest hlavy, bolesti svalů a kloubů, horečka a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních. Po poradě s lékařem se přípravek užívá při neuralgii (bolest pociťovaná v průběhu nervu). 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE NUROFEN NEO 200 MG OBALENÉ TABLETY UŽÍVAT Neužívejte NUROFEN NEO 200 MG obalené tablety: - jestliže jste alergický(á) na ibuprofen nebo na kteroukoliv další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6); 2/6 jestliže jste alergický(á) na kyselinu acetylsalicylovou nebo jiné léky proti bolesti;

jestliže máte


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.