Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen NUROFEN Jahoda 2000 mg 100 ml

Léky na dýchání

NUROFEN Jahoda 2000 mg 100 ml

Hodnocení: 4x
  • 3.5

přípravek ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování) a k tlumení mírných až středně těžkých bolestí Nurofen pro děti Jahoda obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě látek zodpovědných za vznik bolesti a zánětu. Svým působením ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.84275
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? NUROFEN Jahoda 2000 mg 100 ml koupíte i tady

Specifikace NUROFEN Jahoda 2000 mg 100 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce RECKITT BENCKISER
Nejnižší cena 86 Kč

Nurofen pro děti Jahoda obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě látek zodpovědných za vznik bolesti a zánětu. Svým působením snižuje horečku, zmírňuje záněty různého původu a tlumí mírné až středně těžké bolesti. ... a dál?

Produkt NUROFEN Jahoda 2000 mg 100 ml

NUROFEN Jahoda 2000 mg 100 ml - parametry

Název produktu: NUROFEN Jahoda 2000 mg 100 ml
Výrobce: RECKITT BENCKISER
Minimální cena: 86 Kč
Maximální cena: 132 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 4 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

přípravek ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování) a k tlumení mírných až středně těžkých bolestí Nurofen pro děti Jahoda obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě látek zodpovědných za vznik bolesti a zánětu. Svým působením snižuje horečku, zmírňuje záněty různého původu a tlumí mírné až středně těžké bolesti. Nurofen pro děti Jahoda se užívá ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování), dále k tlumení mírných až středně těžkých bolestí, jako jsou bolesti hlavy, bolesti zubů nebo uší, bolesti v krku, bolesti spojené s podvrknutím nebo zhmožděním. Přípravek nepodávejte dětem mladším 3 měsíců. Přípravek nesmí užívat ženy ve třetím trimestru těhotenství. Přípravek se užívá nezávisle na době jídla. Pokud se vyskytnou trávicí obtíže, doporučuje se užívat během jídla. Ženy v prvním a druhém trimestru těhotenství by neměly užívat přípravek bez souhlasu lékaře. V posledním trimestru těhotenství se přípravek nesmí užívat vůbec. Dávkování: doporučená denní dávka přípravku je 20-30 mg/kg hmotnosti během jednoho dne v oddělených dávkách. Dávkování podle věku dítěte:

3-12 měsíců 2,5 ml suspenze 3x denně

1-2 roky 2,5 ml suspenze 3-4x denně

3-7 let 5 ml suspenze 3-4x denně

8-12 let 5-10 ml suspenze 3-4x denně Dávkování při horečce vzniklé po očkování:

V případě horečky po očkování je možné podat 2,5 ml suspenze. Pokud horečka neklesá, může se podat po 6 hodinách dalších 2,5 ml suspenze. Nepodávejte více než 2x 2,5 ml suspenze během 24 hodin. Neklesne-li horečka ani po druhé dávce, další dávku již nepodávejte a o dalším postupu se poraďte s lékařem. Jestliže máte pocit, že účinek přípravku Nurofen pro děti Jahoda je příliš silný nebo příliš slabý, řekněte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Pokud horečka nebo bolesti při léčbě přípravkem přetrvávají déle než 3 dny, poraďte se o dalším postupu s lékařem. Pokud podáváte přípravek kojenci, poraďte se s lékařem co nejdříve. Jak se pracuje s dávkovací trubičkou?

1.Zatlačte trubičku pevně do hrdla lahvičky.

2.Obsah lahvičky pečlivě protřepejte.

3.K naplnění dávkovací trubičky otočte lahvičku dnem vzhůru a vytahováním pístu natáhněte do trubičky požadované množství suspenze podle značení na trubičce.

4.Otočte lahvičku opět hrdlem vzhůru a vyjměte dávkovací trubičku z hrdla lahvičky.

5.Konec dávkovací trubičky vložte do úst dítěte a jemným tlakem na píst vpravte suspenzi dítěti do úst.

Po použití opět lahvičku pečlivě uzavřete. Dávkovací trubičku omyjte teplou vodou a nechte vyschnout. Uchovávejte dávkovací trubičku i lahvičku s přípravkem mimo dosah dětí. Přípravek se užívá ke zmírnění mírných až středně

silných bolestí jako jsou bolesti hlavy, bolesti zubů, bolesti

uší, bolesti v krku, bolesti při prořezávání zubů, pooperační bolesti

a bolesti při zranění měkkých tkání, při horečkách, včetně

horečnatého stavu po očkování, při bolestech a horečkách

doprovázejících nachlazení a chřipku. Nurofen pro děti Jahoda por.sus.2


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.