Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen NUROFEN FORTE 400 mg 24 tablet

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

NUROFEN FORTE 400 mg 24 tablet

Hodnocení: 5x
  • 4

Nurofen 400 mg se užívá při mírných až středně silných bolestech hlavy, zad, zubů, menstruačních bolestech, bolestech svalů a kloubů. - CO JE NUROFEN 400 MG A K ČEMU SE POUŽÍVÁNurofen 400 mg patří mezi léky označené jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatika (k tlumení bolesti, horečky a zánětu). ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.56211
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? NUROFEN FORTE 400 mg 24 tablet koupíte i tady

Specifikace NUROFEN FORTE 400 mg 24 tablet

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce RECKITT BENCKISER
Nejnižší cena 55 Kč

CO JE NUROFEN 400 MG A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Nurofen 400 mg patří mezi léky označené jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatika (k tlumení bolesti, horečky a zánětu). Obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tiší bolest, má protizánětlivé účinky a snižuje zvýšenou teplotu. Ibuprofen brání tvorbě některých látek (prostaglandinů), které se v organismu podílejí na vzniku bolesti, zvýšené teploty a zánětu. Nurofen 400 mg se užívá při mírných až středně silných bolestech hlavy, zad, zubů, menstruačních » ... a dál?

Produkt NUROFEN FORTE 400 mg 24 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


NUROFEN FORTE 400 mg 24 tablet - parametry

Název produktu: NUROFEN FORTE 400 mg 24 tablet
Výrobce: RECKITT BENCKISER
Minimální cena: 55 Kč
Maximální cena: 78 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nurofen 400 mg se užívá při mírných až středně silných bolestech hlavy, zad, zubů, menstruačních bolestech, bolestech svalů a kloubů. - CO JE NUROFEN 400 MG A K ČEMU SE POUŽÍVÁNurofen 400 mg patří mezi léky označené jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatika (k tlumení bolesti, horečky a zánětu). Obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tiší bolest, má protizánětlivé účinky a snižuje zvýšenou teplotu. Ibuprofen brání tvorbě některých látek (prostaglandinů), které se v organismu podílejí na vzniku bolesti, zvýšené teploty a zánětu.Nurofen 400 mg se užívá při mírných až středně silných bolestech hlavy, zad, zubů, menstruačních bolestech, bolestech svalů a kloubů, při nachlazení a příznacích chřipky.Nurofen 400 mg také snižuje teplotu při horečce.Přípravek je určen pro dospělé a mladistvé od 12 let. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE NUROFEN 400 MG UŽÍVAT Neužívejte Nurofen 400 mg:jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na ibuprofen nebo na kteroukoli další složku přípravku Nurofen 400 mg;jestliže jste přecitlivělý/á (alergický/á) na kyselinu acetylsalicylovou nebo některé jiné léky proti bolesti, což se může projevit jako průduškové astma, rýma nebo kopřivka;jestliže máte nebo jste v minulosti měl/a vřed žaludku, dvanáctníku nebo se u Vás objevilo krvácení z trávicího traktu;jestliže trpíte vážným onemocněním jater, ledvin nebo srdce;jestliže jste v posledním trimestru těhotenství.Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Nurofen je zapotřebí:jestliže trpíte poruchou imunitního systému (systémové lupus erytematodes) nebo jiným onemocněním pojivové tkáně;jestliže trpíte chronickým zánětlivým onemocnění střev (ulcerózní kolitida, Crohnova choroba), Váš stav by se mohl po užití tohoto přípravku zhoršit;jestliže trpíte onemocněním jater, ledvin,jestliže máte srdeční obtíže, prodělali jste v minulosti cévní mozkovou příhodu nebo máte rizikové faktory pro rozvoj cévních příhod (např. vysoký krevní tlak, cukrovku, vysoký cholesterol nebo kouříte),jestliže máte astma.Pokud se vás týká některý z výše uvedených bodů, poraďte se vždy o užívání přípravku s lékařem. Jestliže jste v prvních šesti měsících těhotenství nebo kojíte, užívejte Nurofen jen na výslovné doporučení lékaře.Ženy, které chtějí otěhotnět, se musí o možnosti užívání přípravku rovněž poradit s lékařem. Přípravek patří do skupiny léků ( nesteroidních antirevmatik), které mohou poškodit plodnost u žen. Po přerušení užívání dojde k úpravě.Přípravek užívejte po co nejkratší dobu a v co nejnižší účinné dávce, která je potřebná k potlačení příznaků onemocnění.Jestliže patříte mezi starší pacienty, je možné, že se u Vás projeví více nežádoucích účinků nebo budou závažnější, než je tomu u mladších osob.U pacientů s vysokým krevním tlakem a/nebo srdečním selháním, může léčba přípravkem Nurofen způsobit zadržování tekutin a otoky.Objeví-li se bolesti břicha, černě zbarvená stolice, zvracení, průjem nebo jiné poruchy trávicího traktu, dále vyrážka nebo jakékoliv projevy přecitlivě


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.