Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Nucleus HK Monoklonální imunoglobuliny - V. Maisnar, M. Tichý a kol.

Učebnice/Odborná literatura

Nucleus HK Monoklonální imunoglobuliny - V. Maisnar, M. Tichý a kol. cena od 0 Kč

Nucleus HK Monoklonální imunoglobuliny - V. Maisnar, M. Tichý a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha „Monoklonální gamapatie“ kolektivu autorů vedeného doc. Vladimírem Maisnarem a prof. Milošem Tichým nabízí ucelený přehled o dominantní problematice diagnostiky a sledování nemocných s monoklonálními gamapatiemi, kterou je stanovení a kvantifikace molekul monoklonálního imunoglobulinu či jejich součástí ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Nucleus HK Monoklonální imunoglobuliny - V. Maisnar, M. Tichý a kol. - parametry

Název produktu: Nucleus HK Monoklonální imunoglobuliny - V. Maisnar, M. Tichý a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha „Monoklonální gamapatie“ kolektivu autorů vedeného doc. Vladimírem Maisnarem a prof. Milošem Tichým nabízí ucelený přehled o dominantní problematice diagnostiky a sledování nemocných s monoklonálními gamapatiemi, kterou je stanovení a kvantifikace molekul monoklonálního imunoglobulinu či jejich součástí (lehkých/těžkých řetězců). Pro Českou republiku je důležité mít významné experty v co nejvíce léčebných a výzkumných oblastech. Je dobrou zprávou, že v dané problematice diagnostiky monoklonálních gamapatií takové experty v osobách kolegů z Hradce Králové máme. Jde přitom o dlouhodobou tradici, týmovou práci a hluboký zájem o tuto problematiku. Třetí takto tematicky zaměřená monografie je toho jasným důkazem. Od historie až po současné nejmodernější poznatky autoři velmi dobře pedagogicky, jasně a přehledně téma zpracovávají. Pomáhají čtenáři velmi rychle a dobře se v problematice orientovat. Lze jen vyzvednout vždy důležité začlenění dané problematiky do širších klinických souvislostí

diagnostiky a léčby monoklonálních gamapatií. Osvěžením knihy je nepochybně popis vybraných zajímavých případů, na kterých jsou názorně demonstrována úskalí současných metod. Nezbývá mi než na závěr podotknout, že napsání knihy je velmi těžký úkol, kterého se autoři úspěšně zhostili. Věřím, že to čtenáři rovněž ocení.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.