Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Nový přehled biologie

Učebnice/Odborná literatura

Nový přehled biologie

Hodnocení: 43x
  • 3.06977

Kompletní přehled naprosto veškeré biologie, který pravděpodobně v této formě nikde jinde nenajdete, to je Nový přehled biologie - Stanislav Rosypal a kolektiv. Trojí vydání tohoto titulu poukazuje na vysoký zájem veřejnosti o tuto knihu. Obohaceno o výklad nových spoluautorů, nově koncipovaný přehled osvěžuje tuto ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78199
skladem

Jaké má kniha
Nový přehled biologie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nový přehled biologie koupíte i tady

Specifikace Nový přehled biologie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 783 Kč

Trojí vydání titulu Přehled biologie během 11 let svědčilo o nesporném zájmu veřejnosti o tento typ knihy. Protože ve čtvrtém vydání by bylo možné text pouze drobně upravovat a nepatrně doplňovat o mo ... a dál?

Produkt Nový přehled biologie

Nový přehled biologie - parametry

Název produktu: Nový přehled biologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 783 Kč
Maximální cena: 980 Kč
Ušetríte až: 197 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.07 bodů z 5
Počet hodnocení: 43 x
Hodnocení:
  • 3.06977
Podrobný popis:

Kompletní přehled naprosto veškeré biologie, který pravděpodobně v této formě nikde jinde nenajdete, to je Nový přehled biologie - Stanislav Rosypal a kolektiv. Trojí vydání tohoto titulu poukazuje na vysoký zájem veřejnosti o tuto knihu. Obohaceno o výklad nových spoluautorů, nově koncipovaný přehled osvěžuje tuto knihu a dělá ji tak v této kategorii nepostradatelnou. Neuvěřitelných 796 stran v pevné vazbě vám jistě dopomohou k objasnění jakékoliv biologické záhady.

Přehled biologie na 824 stranách – příručka pro maturanty, k přijímacím zkouškám na VŠ, průvodce studiem biologie na VŠ, všem pro orientaci v moderní biologii. Titul je doporučeným studijním podkladem pro přípravu ke SCIO testům! Trojí vydání titulu Přehled biologie během 11 let svědčilo o nesporném zájmu veřejnosti o tento typ knihy. Protože ve čtvrtém vydání by bylo možné text pouze drobně upravovat a nepatrně doplňovat o moderní poznatky, popř. odstraňovat nedostatky v tvrzeních, rozhodli jsme se předložit nově koncipovaný přehled oživený výkladem nových spoluautorů, znovu jej celý pečlivě lektorovat, vše v souladu a s důrazem na současný stav poznání. Při přípravě Nového přehledu biologie jsme měli na zřeteli, že připravujeme knihu, která bude nejen přehledem středoškolské látky, ale která by měla být i studijní pomůckou při přípravě absolventa gymnázia na přijímací zkoušky na vysokou školu a zároveň mu být nápomocná také v začátcích studia vysokoškolské látky z biologie. Autory bylo

navrženo nové členění do těchto celků: úvod do biologie, buňka, bakterie, archea, eukarya (protozoa, chromista, rostliny, houby, živočichové), člověk, viry a subvirové částice, dědičnost a proměnlivost, organizmy ve vztahu k prostředí, evoluční biologie. Obecné souvislosti mezi charakteristikami hlavních skupin jsou zajišťovány kapitolami o buňce, dědičnosti organizmů, vztazích mezi organizmy a o molekulárních základech života a jeho vzniku. Jednotlivé kapitoly (bakterie, archea, eukarya) jsou pojaty jako globální charakteristika (strukturální, morfologická, fyziologická a systematická) uvedených skupin organizmů. Nový přehled biologie - Stanislav Rosypal a kol. od authora Stanislav Rosypal a kol. a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Nový přehled biologie nv - Scientia - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu lesklá - 796 str. - ISBN: 80-86960-23-4 - Kniha Stanislav RosypalScientia 2003Kniha, čeština, 796 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.