Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Nový občanský zákoník úplně pro všechny

Učebnice/Odborná literatura

Nový občanský zákoník úplně pro všechny

Hodnocení: 1x
  • 4

Srozumitelně a jasně pro každého z nás!. Získejte ucelený přehled novinek, které přináší nový občanský zákoník! Srozumitelně a jasně pro každého občana - neprávníka! Napsali pro vás nejzkušenější publikující právníci, kteří se podíleli na vzniku nového občanského zákoníku! Občanské právo provází člověka od narození ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Nový občanský zákoník ú..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nový občanský zákoník úplně pro všechny koupíte i tady

Specifikace Nový občanský zákoník úplně pro všechny

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 203 Kč

Občanské právo provází člověka od narození až do smrti při jeho každodenních úkonech. Jeho základní znalost proto potřebuje každý. Rekodifikace nového soukromého práva je největší porevoluční legislativní změnou. Cílem této knihy je podat ucelený přehled novinek, které nový občanský zákoník, případně nové související předpisy, přináší, a to co nejsrozumitelnější formou tak, aby byla „pomůckou“ pro každého občana – neprávníka při řešení jeho každodenních situací (nájem bytu, prodej auta, sepsání závěti, rozvod a » ... a dál?

Produkt Nový občanský zákoník úplně pro všechny

Nový občanský zákoník úplně pro všechny - parametry

Název produktu: Nový občanský zákoník úplně pro všechny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 203 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Srozumitelně a jasně pro každého z nás!. Získejte ucelený přehled novinek, které přináší nový občanský zákoník! Srozumitelně a jasně pro každého občana - neprávníka! Napsali pro vás nejzkušenější publikující právníci, kteří se podíleli na vzniku nového občanského zákoníku! Občanské právo provází člověka od narození až do smrti při jeho každodenních úkonech. Vyznejte se v největších porevolučních legislativních změnách. Kniha provede každého při řešení situací všedního dne - nájem bytu, prodej auta, sepsání závěti, rozvod a vypořádání majetku, nalezení ztracené věci, náhrada újmy při úrazu a další. Listujte řadou praktických příkladů a situací ze života a nechte se vést. Praktické zaměření knihy a její popularizační charakter podtrhuje doplnění kapitol ilustracemi. Z obsahu  Občanský zákoník – zákon pro život  Více svobody i spravedlnosti  Základní hodnotou je člověk  Omezení neplatnosti  Méně formalizmu  Sjednocení práva  Co si mohu ujednat a co ne?  Právo na štěstí  Chrání se člověk  Chrání se rodina  Chrání se slabší smluvní strana  Sliby se mají plnit  Vlastnictví každého je chráněno  Důraz na poctivost a spravedlnost  Možnost domáhat se práv před soudem i svépomocí  Duch vítězí nad textem  Co kde v zákoníku najdete?  Aby nebyl nový občanský zákoník osamělý  Člověk  Vždyť je to ještě dítě  Sami za sebe  Zasluhují si naši pozornost i ochranu  Konec radikálních řešení  Opatrovnická rada  Rozum průměrného člověka  Když je tchýně osoba blízká  Zánik (právní) osobnosti  Ani vidu, ani slechu  Každý má právo na štěstí  Chráníme si osobnost  Bez souhlasu nelze fotit ani nahrávat…  … něco za něco aneb Někdy souhlasu třeba není  Kolik stojí čest a to ostatní?  Právo žít v příznivém životním prostředí  Rodina  Svatbou to teprve začíná  Ochrana střechy nad hlavou  Raději se dohodněme  V bohatství i chudobě  Zákon míní, manželé mění  Rodinný závod  Výživné na několik způsobů  Pryč s násilníky!  To dítě není moje  Osvojení aneb chceme tě k nám do rodiny  Do čí péče svěřit dítě  Ústavní péče není všelék  První tatínek, druhý tatínek, třetí…  A taková to byla láska… aneb Jak se rozvést  Dědictví  Po mně třeba potopa?  Závěť aneb Slyšte moji vůli a jednejte podle ní  Přece jen trocha formalit  Může se dostat i na náhradníky  A tobě, drahý příteli, odkazuji…  Budeš dědit, když…  Děkuji, nechci  Dědická smlouva jako jistota  Svoboda mírně omezená  Když se děti „nepovedou“  Utvořte řadu aneb dědění ze zákona  Není všechno zlato, co se třpytí aneb Dědíme dluhy  Zvířata a věci  Kde domov můj  Odpovědnost za psí kusy  Malý mazlík, malá škoda?  Nejen zvířata pro radost škodí  Společně a nerozdílně  Co je věc?  Věci movité a nemovité  Kam zmizely stavby?  Co všechno se dá vydržet?  Ztráty a nálezy  Kam s ní?  A léta běží  Poklady  Části lidského těla  Jistou nemáte nikdy  Dobrá víra je, když…  Věci z druhé ruky  Spoluvlastnictví – ďáblův vynález?  Ideální podíl mívá k ideálu daleko  Pozemky a stavby  Co je psáno, je dáno  1 + 1 = 1?  Zvídavost zákonem podpořená  Jak n


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.