Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen NOVÁ ŠKOLA Vlastivěda 4. ročník Hlavní události nejstarších č

Učebnice/Odborná literatura

NOVÁ ŠKOLA Vlastivěda 4. ročník Hlavní události nejstarších č

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní sešit k Vlastivědě pro 4. ročník - Hlavní události českých dějin. Vlastivěda 4 - Hlavní události nejstarších českých dějin - Pracovní sešit Do učebnice jsou zařazeny hlavní události nejstarších českých dějin dovedené po nástup Habsburků na český trůn. V průběhu celé učebnice jsou zařazeny úkoly vztahující se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79118
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace NOVÁ ŠKOLA Vlastivěda 4. ročník Hlavní události nejstarších č

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 89 Kč

Učebnice Vlastivědy pro 4. ročník ZŠ, v souladu s RVP ZV. Vlastivěda 4 - Hlavní události nejstarších českých dějin Do učebnice jsou zařazeny hlavní události nejstarších českých dějin dovedené po nástup Habsburků na český trůn. V průběhu celé učebnice jsou zařazeny úkoly vztahující se k učivu probíranému v dalších předmětech. Naší snahou bylo uvést dějinné události do souvislostí s učivem probíraným v zeměpisné části vlastivědy a texty čtenými v hodinách ČJ. Naleznete zde i úkoly činnostního charakteru, různé » ... a dál?

Produkt NOVÁ ŠKOLA Vlastivěda 4. ročník Hlavní události nejstarších č

NOVÁ ŠKOLA Vlastivěda 4. ročník Hlavní události nejstarších č - parametry

Název produktu: NOVÁ ŠKOLA Vlastivěda 4. ročník Hlavní události nejstarších č
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní sešit k Vlastivědě pro 4. ročník - Hlavní události českých dějin. Vlastivěda 4 - Hlavní události nejstarších českých dějin - Pracovní sešit Do učebnice jsou zařazeny hlavní události nejstarších českých dějin dovedené po nástup Habsburků na český trůn. V průběhu celé učebnice jsou zařazeny úkoly vztahující se k učivu probíranému v dalších předmětech. Naší snahou bylo uvést dějinné události do souvislostí s učivem probíraným v zeměpisné části vlastivědy a texty čtenými v hodinách ČJ. Naleznete zde i úkoly činnostního charakteru, různé zajímavosti a doplňující informace. Za kažkým z tematických úseků učebnic je zařazeno opakování určené k práci ve skupinách. V učebnici najdete přiloženou časovou přímku. Obsahuje přehledný výklad českých dějin od pravěku po nástup Habsburků na český trůn. Důraz je kladen na významné osobnosti českých dějin. Učebnice je členěna do 14 kapitol, které jsou ukončeny otázkami a úkoly, jimiž se prověří získané znalosti žáků. V textu jsou průběžně zařazeny odkazy na korespondující učivo z dalších předmětů. Kapitoly jsou dále spojeny do pěti dílčích celků, na konci každého úseku najdete přehledné shrnutí probraného učiva s opakovacími otázkami a časovou osou. K získání celkového časového přehledu je zařazena přehledná časová tabulka, vložená na konci učebnice. Pracovní sešit Učebnice je vhodné doplnit tímto sešitem, který zahrnuje mnoho zábavných úkolů a her k procvičení učiva a dalších námětů pro činnostní styl výuky. Přináší stručné shrnutí každé z kapitol probraných v učebnici, dále rozšiřuje učebnici o doplňovací a dokreslovací úkoly, tajenky, rébusy apod.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.