Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen NOVÁ ŠKOLA Slabikář pro 1. ročník základní školy

Učebnice/Odborná literatura

NOVÁ ŠKOLA Slabikář pro 1. ročník základní školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice vytvořená v souladu s RVP ZV. Slabikář navazuje na práci s Živou abecedou. Různými úkoly je podporován rozvoj smyslů potřebných ke čtení a vlastní výuka čtení pokračuje osvojováním si dalších písmen a čtením slov různé obtížnosti sestavených do metodické řady. Slova jsou spojována do vět, věty do přiměřeně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace NOVÁ ŠKOLA Slabikář pro 1. ročník základní školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 92 Kč

Učebnice vytvořená v souladu s RVP ZV, 7.v.. Slabikář navazuje na práci s Živou abecedou. Různými úkoly je podporován rozvoj smyslů potřebných ke čtení a vlastní výuka čtení pokračuje osvojováním si dalších písmen a čtením slov různé obtížnosti sestavených do metodické řady. Slova jsou spojována do vět, věty do přiměřeně dlouhých textů. Slabikář obsahuje základní učivo a prvky rozšiřujícího učiva (cvičení označená hvězdičkou, předčítání říkanek, vyhledávání dalších informací k textu). Texty a jednotlivá cvičení » ... a dál?

Produkt NOVÁ ŠKOLA Slabikář pro 1. ročník základní školy

NOVÁ ŠKOLA Slabikář pro 1. ročník základní školy - parametry

Název produktu: NOVÁ ŠKOLA Slabikář pro 1. ročník základní školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 92 Kč
Maximální cena: 95 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice vytvořená v souladu s RVP ZV. Slabikář navazuje na práci s Živou abecedou. Různými úkoly je podporován rozvoj smyslů potřebných ke čtení a vlastní výuka čtení pokračuje osvojováním si dalších písmen a čtením slov různé obtížnosti sestavených do metodické řady. Slova jsou spojována do vět, věty do přiměřeně dlouhých textů. Slabikář obsahuje základní učivo a prvky rozšiřujícího učiva (cvičení označená hvězdičkou, předčítání říkanek, vyhledávání dalších informací k textu). Texty a jednotlivá cvičení pomáhají rozvíjet slovní zásobu, řeč a výslovnost, komunikaci, napomáhají rozboji čtení s porozuměním, fantazie, rozvoji mezilidstých vztahů k přírodě. Ve Slabikáři jsou uplatněny také prvky kritického myšlení, globálního čtení (neznámé slovo je podpořeno obrázkem) či projektového vyučování (některé stránky jsou tematicky propojeny, podpořeny doplněnímo mezipředmětové vztaty). Jednotlivé činnosti umožňují zapojení všech žáků do výuky. Slabikář je ukončen literární částí, kde mohou žáci využít všeho, čemu se za celý školní rok naučili. Je motivací k samostatnému čtení prvních knih. Zařazené činnosti umožňují aktivní zapojení všech žáků do výuky. Důraz je kladen na čtení s porozuměnín. Velká pozornost je věnována rozvoji slovní zásoby, tvoření otázek, vět a jejich obměnám (každá desátá strana přináší hádanky a tvořivé úkoly). Obsahuje množství básniček a ukázky z děl klasiků dětské literatury. Slabikářem prolíná "kytičková hra", která žáky motivuje k zájmu o čtení. Zohledněny jsou i metody čtení pro dyslektiky. Slabikář pro 1. roč. brož. - NOVÁ ŠKOLA - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 124 str. - ISBN: 978-80-7289-104-7 - Duhová řada, brožované vydání (měkký obal).


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.