Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen NOVÁ ŠKOLA Opakujeme češtinu v 8. ročníku 2. díl

Knihy

NOVÁ ŠKOLA Opakujeme češtinu v 8. ročníku 2. díl

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Navazuje ve výkladu a procvičování učiva na 1. část. Je zpracován přesně podle vzdělávacího programu Základní škola... Po kapitolách z tvarosloví následují opakovací testy.. Navazuje ve výkladu a procvičování učiva na 1.část. Procvičuje témata: Souvětí souřadné a podřadné, Interpunkce ve větě jednoduché a souvětí, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78697

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace NOVÁ ŠKOLA Opakujeme češtinu v 8. ročníku 2. díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 41 Kč

Navazuje ve výkladu a procvičování učiva na 1. část. Je zpracován přesně podle vzdělávacího programu Základní škola... Po kapitolách z tvarosloví následují opakovací testy.. Navazuje ve výkladu a procvičování učiva na 1.část. Procvičuje témata: Souvětí souřadné a podřadné, Interpunkce ve větě jednoduché a souvětí, Pořádek slov, Obohacování slovní zásoby, Přejímání slov z cizích jazyků, Výslovnost a psaní přejatých slov, Slova přejatá a jejich výslovnost i pravopis, Skloňování obecných jmen přejatých a cizích » ... a dál?

Produkt NOVÁ ŠKOLA Opakujeme češtinu v 8. ročníku 2. díl

NOVÁ ŠKOLA Opakujeme češtinu v 8. ročníku 2. díl - parametry

Název produktu: NOVÁ ŠKOLA Opakujeme češtinu v 8. ročníku 2. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 41 Kč
Maximální cena: 41 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Navazuje ve výkladu a procvičování učiva na 1. část. Je zpracován přesně podle vzdělávacího programu Základní škola... Po kapitolách z tvarosloví následují opakovací testy.. Navazuje ve výkladu a procvičování učiva na 1.část. Procvičuje témata: Souvětí souřadné a podřadné, Interpunkce ve větě jednoduché a souvětí, Pořádek slov, Obohacování slovní zásoby, Přejímání slov z cizích jazyků, Výslovnost a psaní přejatých slov, Slova přejatá a jejich výslovnost i pravopis, Skloňování obecných jmen přejatých a cizích jmen vlastních, Slovesný vid, Slovanské jazyky, Závěrečná prověrka. Opakujeme češtinu v 8.r.2.díl - Přehled učiva - NOVÁ ŠKOLA - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 96 str. - ISBN: 9 Přehled učivaNOVÁ ŠKOLAKniha, čeština, 96 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.